Wpis z mikrobloga

@GoombaPL no więc podobno różnica między PS Vita a Nintendo jest taka, że PS Vita niby było za dobre jak na konsolkę kieszonkową. Bebechy jak stacjonarka prawie :p i odrazu przy starcie rzucili na nią sporo tytułów AAA z grafiką z nieba wzięta co niby odstraszylo ludzi tworzących mniejsze gry. A Nintendo wręcz odwrotnie ma sporo małych gierek i gierek od małych studio. Było jest przyjazniejsza platformą dla deweloperów
@mab122: ja nadal nie rozumiem, mają nadal robić gry w 240p? Właśnie to ma być połączenie ze stacjonarką, nikt nie każe używać pełnej mocy na baterii, bo i podziałało by to przez godzinę.
Niech wtedy działa z 1/3 mocy, jakieś obniżone taktowania, a w domu pełna parą. Zrobią dwa profile grafiki i tyle.
Zresztą na razie nawet nie widziało się konsoli na oczy, a tu już przewidywane porażki, a ja mówię
@mab122: Przecież większa moc obliczeniowa w niczym tu nie przeszkadza. Zapowiadana architektura nie stanowi żadnej bariery technologicznej, a wykorzystanie technologii Nvidii powinno ułatwić (patrz np. Nvidia GameWorks) pracę przy tworzeniu gier.
Gdyby miało funkcję telefonu to już w ogóle bajka, wymieniłbym starego na to, a jeszcze miałbym konsole ( ͡° ʖ̯ ͡°) coś jak xperia play.


@creed111: Obawiam się, że NX będzie dość duży ze względu na fizyczne kontrolery i obsługę kartridży przez co nie będzie dobrym materiałem na telefon.
@creed111: Albo będzie cienki i duży albo mały i gruby inaczej się nie da tego wszystkiego upakować. Tak czy inaczej telefon byłby z tego marny, chociaż opcja obsługi kart SIM żeby mieć normalnego neta byłaby bardzo kusząca.