Wpis z mikrobloga

#ewaswoboda, #olimpiada, #rio2016

dlaczego bardziej szanuję The Chemical Brothers niż Ewa Mcdonalds?

Bracia:
20 lat zajebiście ciężkiej pracy. Musieli konkurować z bandą koksiarzy. Nie wytrzymali psychicznie chcąc zdobyć złoto dla Polski.

McDonalds:
Urodzona 19 lat temu. Śmiem twierdzić, że sukcesy może w znacznym stopniu zawdzięczać uwarunkowaniom fizycznym z którymi się urodziła: "tak sobie pobiegłam i wygrałam, hi, hi"
Pieprzy trzy po trzy przed kamerą i myśli, że jest fajna. Robi żenujące pozy. Ma kolczyka w miejscu gdzie Hitler miał wąsa.
  • 59
  • Odpowiedz
McDonalds:

Urodzona 19 lat temu. Śmiem twierdzić, że sukcesy może w znacznym stopniu zawdzięczać uwarunkowaniom fizycznym z którymi się urodziła: "tak sobie pobiegłam i wygrałam, hi, hi"

@seeb: i co złego w tym, że ma uwarunkowania? Niech to wykorzystuje. Phelps też jest słaby, bo ma budowę (a właściwie to proporcje) ciała świetną do pływania?
  • Odpowiedz
@seeb: Słusznie, trzeba uczęszczać na siłownie by coś wiedzieć o tym sporcie. Każdy koksuje tyle że oni dali się złapać, jednak złoto by mieli i to naprawdę po ciężkich latach wyrzeczeń i wyniszczających organizm lekach. Ale nie przemówisz ludziom do rozumu, #!$%@? się znają i tyle.
  • Odpowiedz
@seeb: hurr durr medal dla Polski durr trzeba wszczykiwać nandrolol dla ojczyzny hurr a ta głupia dzida nic nie pracowała hurr durr przecież każdy tak biega, murzyni to w ogóle tacy się rodzą co to za sport durr

nie mam pytań
  • Odpowiedz
@seeb:

ach ta spontaniczność

Ty, ona ma 19 lat i jest sławna. Jak niby według Ciebie powinna się zachowywać osoba w jej wieku?

#!$%@? się dla samego #!$%@?.
A braci koksów, to nie ma za co szanować. Wpadli i koniec historii.
  • Odpowiedz
@seeb: skarżypyta bez kopyta siedzi w kącie jak bandyta. Konfidentem trzeba sie urodzić to raz. A dwa ze chyba mój poprzedni komentarz trafił w czuły punkt skoro poleciałeś na skargę do moderacji
  • Odpowiedz
@seeb: Konfidentini, konfitura, donosiciel. Zgłaszając mnie do moderacji odbierasz mi wolność wypowiedzi, która ty masz. Jestes nietolerancyjny. Nie szanujesz mniejszości i wieje od ciebie mowa nienawiści (inne zapachy tez dochodzą od CB ale ci nie napisze jakie bo znowu polecisz na skargę)
  • Odpowiedz