Wpis z mikrobloga

#ewaswoboda, #olimpiada, #rio2016

dlaczego bardziej szanuję The Chemical Brothers niż Ewa Mcdonalds?

Bracia:
20 lat zajebiście ciężkiej pracy. Musieli konkurować z bandą koksiarzy. Nie wytrzymali psychicznie chcąc zdobyć złoto dla Polski.

McDonalds:
Urodzona 19 lat temu. Śmiem twierdzić, że sukcesy może w znacznym stopniu zawdzięczać uwarunkowaniom fizycznym z którymi się urodziła: "tak sobie pobiegłam i wygrałam, hi, hi"
Pieprzy trzy po trzy przed kamerą i myśli, że jest fajna. Robi żenujące pozy. Ma kolczyka w miejscu gdzie Hitler miał wąsa.
  • 59
  • Odpowiedz
20 lat zajebiście ciężkiej pracy. Musieli konkurować z bandą koksiarzy. Nie wytrzymali psychicznie chcąc zdobyć złoto dla Polski.


@seeb: I powiesz mi że jeden już ćwiczył w wieku 5 a drugi 7 lat?

Musieli konkurować z bandą koksiarzy. Nie wytrzymali psychicznie chcąc zdobyć złoto dla Polski.


No tak tylko koksując sami do tej bandy należeli więc manipulacje na emocjach tekstem "Nie wytrzymali psychicznie chcąc zdobyć złoto dla Polski." możesz sobie w
  • Odpowiedz
@seeb:

Śmiem twierdzić, że sukcesy może w znacznym stopniu zawdzięczać uwarunkowaniom fizycznym z którymi się urodziła

to sobie posłuchaj jak jej trening wyglądał 2 lata temu. zakładam, że teraz pewnie jest jeszcze poważniejszy.

od 5:55min
Marcinnx - @seeb: 
Śmiem twierdzić, że sukcesy może w znacznym stopniu zawdzięczać uw...
  • Odpowiedz
@seeb: podobny może nie...
wiadomo, że uwarunkowania genetyczne jednak trochę pomóc muszą
ale trzeba je w znacznym stopniu wspomóc treningiem
jak to mówią:

Sukces? 10% talentu, 90% treningu!


może i u ciebie gdzieś pod zwałami tłuszczu kryje się olimpijczyk? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Chyba juz dawno zadnej afery nie bylo ze #!$%@? zajmuja sie taka #!$%@? jak nastolatka ktora jest troche nieokrzesana ale za to szybko biega. No bez jaj.
  • Odpowiedz