Wpis z mikrobloga

  • 6
Burak wyprzedzal autobus stojący na przystanku na podwójnej ciągłej. Wyjechał na mój pas i ani myśli zjechać czy cofnąć. I tak stoimy sobie i migamy, wszystko się nagrywa, zdążyłem zadzwonić na policję i podczas zglaszania pan jednak wraca na swój pas, podjeżdża i ladnie się przedstawia z imienia i nazwiska... Dziś nie mam czasu na komisariat ale zgłoszę mailowo.
#krakow #kamerasamochodowa #stopcham #kierowcy #polskiedrogi
Gooma - Burak wyprzedzal autobus stojący na przystanku na podwójnej ciągłej. Wyjechał...

źródło: comment_yc6wT3opRQCOXqFYi5a25JQJng1wkQW2.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gooma: bez przesady. Chyba wszyscy na Kijowskiej omijając autobus olewają tę podwójną ciągłą. Robią przystanki bez zatoczek i przez to zmniejsza się płynność ruchu.
Ale nie, trzeba linczować tego kierowcę. Bo przekroczył linię o całych 10 centymetrów i w żaden sposób nie zaszkodził kierowcom jadącym z przeciwka. A sam celowo zjechałeś na linię, żeby zabłysnąć i ukarać "pirata".
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@goferek nie tak. To przecież zdjęcie już po akcji. Prawy pas był zajęty. Niech sobie wyprzedza na podwójnej ciągłej ale wtedy kiedy pas z naprzeciwka jest pusty.
  • Odpowiedz
  • 2
@Gooma Czyli skoro prawy "pas" (ja tu dwóch pasów nie widzę) był zajęty, to robiłeś to samo co on. O co więc ból dupska?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@goferek zajmowałem swój pas do lewoskrętu, nie najechałem Lini, na zdjęciu może tak wyglądac. Na nagraniu widać że nie
  • Odpowiedz
  • 8
@Gooma Pas do lewoskrętu zaczyna się 20 m dalej. Tutaj mamy jeden pas i powinieneś się trzymać prawej krawędzi. Robiłeś to samo co facet w Renault i masz pretensje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jeloo nie... On omijal autobus który zatrzymał się na przystanku, ja zjechali do swojej lewej krawędzi, zjeżdżając na lewy pas do lewoskrętu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@deryt nie wyjechałem na linie. To że jestem jej blisko to dlatego że zaraz zaczyna się pas. Ja nie wyprzedzalem / omijalem autobusu na zakazie
  • Odpowiedz
  • 9
@Gooma Gdzie zaczyna się pas do lewoskrętu, a A gdzie Ty jesteś? Ciąłeś od dłuższego czasu po ciągłej (chętnie zobaczę film, bo na zdjęciu na 100% jesteś na linii) i masz pretensje, że ktoś chciał autobus wyminąć? Rozumiem, że kultury zabrakło, żeby troszkę zwolnić i puścić skoro popełnił błąd?
  • Odpowiedz