Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy młodziutka dziewczyna spełnia swoje marzenia, godnie reprezentuje nasz kraj na IO, jest niesamowicie utalentowana i jeszcze wielokrotnie będziemy mogli być z niej dumni, ale banda piwniczaków z pryszczami i w długich włosach którzy przesiadują po nocach przy komputerze żrąc chipsy i batony wyzywają Ewcie xD

Może i siedzi w niej Karyna

i #!$%@?, w wieku 19 lat osiągnęła trzysta razy więcej od was #!$%@? xD

#rio2016
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AmericanStars: @addr: @FrasierCrane: @Sig_mar: @JanuszKarierowicz: Tak moim zdaniem to ona ma 19 lat i zachowuje się jak na 19 latkę przystało. Sam też niedawno miałem tyle lat i idąc na studia do "poważnych" ludzi też tak sobie gadaliśmy. Jest szczera, niczego nie udaje, pokazuje swoje uczucia, swoją radość. Karyństwa w niej nie ma za grosz. Jest za to mnóstwo dziecięcej jeszcze radości
  • Odpowiedz
@SwiniaczXXX: ci wszyscy ludzie po prostu muszą się dowartosciowac. Krytykujac tych co osiągają sukces maskują tak naprawdę swoje przykre życie. Widzisz, oni idą do pracy, wracają, nie mają nic z życia. Są szarymi nudnymi ludźmi. Nie mają znajomych. Nie mają pasji może poza hehe gierkami. Ale nie mają żadnych sukcesów w żadnej dziedzinie. Dlatego tak ochoczo krytykują. HUR DUR TAKA KARYNA WYGRYWA A JA OD ZAWSZE BYŁEM POWAŻNY I NIC
  • Odpowiedz
@SwiniaczXXX Nie w tym rzecz, to po prostu widać jaki kto jest, idealny przykład Artur Szpilka, każdy wie co prezentuje poza ringiem, zachowuje się jak duże dziecko i to samo ludzie zobaczyli w zachowaniu Swobody i wcale z wiekiem to nie minie bo jak wyżej pisałem nie o wiek chodzi, a o sposób bycia. Teraz kurtyna, dlaczego nikt się nie czepia jak nabijają się ze Szpilki i wyzywają od sebixów, a
  • Odpowiedz
@AmericanStars: Nie, ja jej bronie ze względu na to, że wiem jaka to musi być radość i dlatego, że szanuję ja za to, że niczego nie udaje przed kamerą, że jest sobą, że uzewnętrznia to, co tak na prawdę czuje. Czy Ty uzewnętrzniasz swoje uczucia? Podejrzewam, że nie bo "nie wypada", "co ludzie pomyślą". Sto razy bardziej wolę taką szczerą i radosną zawodniczkę, niż nadąsaną i zadufaną w sobie panienkę,
  • Odpowiedz
@SwiniaczXXX Oczywiście, że cieszę się szczerze, nie na pokaz i bez obawy przed tym co kto powie, ale to nie o to chodzi, w przypadku Ewy wypowiedzi są po prostu odrzucające, bo zachowuje się bardzo dziecinnie i nie za bardzo rozumie pytania. Żeby nie było mi to nie przeszkadza, jest mi to obojętne, ale rozumiem tych co jej to wytknęli bo też to dostrzegam w jej wypowiedziach.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: stulejki już kontratakują i plusują się wzajemnie. Przecież ci którzy nazywają ją karyną to dokładnie ci sami którzy codziennie wylewają swoje żale pod wiadomo jakimi tagami, dodatkowo mówią o swoim #!$%@? otwarcie a później mają czelność kogoś nazywać "karyną". Nawet karyna na nich nie zwróci uwagi.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz:
Szczerze mówiąc, to nie wiedziałem, że istnieje na nią jakikolwiek hejt, dopóki nie zobaczyłem komentarzy takich jak Twój wpis. Zarówno w tym wątku, jak i pod znaleziskami, to one są nagradzane setkami plusów i przez to rzucają się w oczy. Bezsensowne #!$%@? o karyniarstwie jest minusowane i jakoś kompletnie mi umknęło.

Hejterów pewnie nie przekonasz, bo w ich zachowaniu nie ma niczego racjonalnego. Takimi wpisami tylko ich reklamujesz wśród tych, którzy nawet nie wiedzieli o ich istnieniu.

A że haters gonna hate... Norma. Taka #!$%@? psychologia. To tylko ludki w internecie. W twarz by jej nic takiego nie powiedzieli. Z jakichś powodów uważają, że tu fajnie jest to zrobić. Pamiętaj, że ta biegaczka ma mnóstwo, mnóstwo fanów i de facto ogólnopolską sławę. 100 czy 1000 antyfanów to nic.
  • Odpowiedz