Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy młodziutka dziewczyna spełnia swoje marzenia, godnie reprezentuje nasz kraj na IO, jest niesamowicie utalentowana i jeszcze wielokrotnie będziemy mogli być z niej dumni, ale banda piwniczaków z pryszczami i w długich włosach którzy przesiadują po nocach przy komputerze żrąc chipsy i batony wyzywają Ewcie xD

Może i siedzi w niej Karyna

i c--j, w wieku 19 lat osiągnęła trzysta razy więcej od was s---------y xD

#rio2016
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i to samo ludzie zobaczyli w zachowaniu Swobody i wcale z wiekiem to nie minie bo jak wyżej pisałem nie o wiek chodzi, a o sposób bycia.


@AmericanStars: lol. Szufladkowania ciąg dalszy. Ja pomimo swoich 27 lat życia, właśnie zmieniłem swoje zachowanie z tego "co ludzie powiedzą" i mam mniej kija w dupie, a zachowuję się bardziej swobodnie i mam trochę wyluzowany styl bycia, a gdybym udzielał wywiadu i widząc
  • Odpowiedz
@KorelacjaProkrastynacji Nie chodzi o smieszkowanie, sam też bym "kręcił beke" chodzi o to, że nie jest to smieszkowanie zamierzone tylko po prostu dziecinne zachowanie, ale nie ma co ciągnąć tematu, ja będę oceniał ją jedynie za wyniki sportowe bo nie jest to moja np. siostra żeby się przejmować jej zachowaniem.
  • Odpowiedz