Wpis z mikrobloga

#rozdajo #rozdajosteam #zadarmo
Moje pierwsze rozdajo. Do wygrania:
Brothers - A Tale of Two Sons
Ultimate General Gettysburg

Wygrywa atencjusz i atencjuszka z największą ilością plusów pod moim wpisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Macie czas do północy. (Osoba z większą ilością plusów może wybrać którą chce grę)
Killuminatii - #rozdajo #rozdajosteam #zadarmo
Moje pierwsze rozdajo. Do wygrania:
...

źródło: comment_tqVU2V6HrJd23XNdkoGZIoUkp9ZkdFnc.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

<= atencjusz z największą ilością plusów pod Twoim wpisem. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  • Odpowiedz
Przeglądam mirko od długiego czasu, ostatnio scrollowałem rozdajo, a tu patrze mam zapisane hasło, okazało się że założyłem 2 lata temu i zapomniałem, już nie scrolluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz