Wpis z mikrobloga

Mireczky, bardzo proszę o pomoc. Będę pierwszy raz w trzech (podobno) wartych odwiedzenia polskich miastach: Szczecinie, Lublinie i Toruniu. Polećcie proszę jakieś fajne miejsca z niedrogim jedzeniem (tzn. do max 20 zł na osobę, ale im taniej tym lepiej oczywiście). #szczecin #lublin #torun Z góry serdeczne dzięki:)
  • 55
@Piratez tak mi jeszcze przyszło do głowy, że może Ty piszesz o drugim turyście, nie tym na obrońców Stalingradu, (jest taki, który realizuje dowóz, można u nich kupić przez pyszne.pl) tam to faktycznie jest tłusto i obrzydliwie. Raz zamówiłam i więcej tego nie zrobie
@Dorciqch: Piszę o tym na Obrońców. Jem codziennie na mieście wiec jako takie rozeznanie mam. Nie rozumiem całego hype na turyste. Klientela od żula po studenta, jedzenie mdłe - nie przyprawione. Jak na stołówce w szkole.

W evilu co jadłaś?

@heeidi: Jeszcze przypomniały mi się inne miejscówki:
Pierogi na Kaszubskiej - z jagodami i mięsne są mega
Lodziarnia na Tkackiej - mega czekolada z wiśnią
Karczma Rzym na Warszewie -
@Piratez raz pizzę, raz makaron. Co do turysty: idąc do baru mlecznego właśnie tego należy się spodziewać. W barach mlecznych nie przyprawiają, bo jak przyprawia to nie będą mieli dotacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Dorciqch: Tak, tylko można to zrobić tak jak w daily fresh. Gdzie jest smacznie i ceny są te same co w Turyście. Dodatkowo wystrój nie przypomina filmów Bareji.

Co do Evila to jadłem tylko steki i wątróbkę i te specjały mogę z czystym sumieniem polecić.
@dorotka-wu: Zartujesz sobie? Turysta jest drogi niewspolmiernie do jakosci ;)

@heeidi: W Szczecinie zalezy, ktorego dnia bedziesz, ale warto pomyslec o np.
- restauracja Kuznia na ul. Slaskiej, bardzo dobre jedzenie, z przystawka itd i zmiescisz sie w 20zl jak dobrze ogarniesz menu/promocje dnia. Z tanszych dan polecam placek z gulaszem i pierogi: taniutko a da sie najesc. No i przystawka ze swojskiego smalcu i ogorkow :)
- Taverna Cutty
@heeidi:
1. Red rock wcześniej już polecany.
2. Stół i wół ale tylko tygodniu bo promocja jest pn-pt zestaw burger +frytki + surówka za 17zl każdy. IMO najlepsze burgery w lbn
3. Karczma u braci Mazur na Wieniawie koło stadionu Lublinianki, najdroższe danie kosztuje 20zl a jest solidnie
4. Jeżeli pizza to AlNero na ul. Weteranów, trochę drożej - pitca w cenie 20-30zl za 32cm ale warto
5. Chińczyk - Bar