Wpis z mikrobloga

Lubię sobie czasem poczytać powody dla których ludzie zakopują znaleziska. O ile takie "Nie nadaje się" jest całkowicie subiektywne i można sobie zakopać informację o starcie 3 wojnie światowej, bo nie chcemy takich informacji na głównej to rozwala mnie ile ludzi nie ma chyba pojęcia czym jest spam. Znajduje sobie ciekawy (wg mnie) artykuł, albo filmik, nie mam nic wspólnego z ludźmi to robiącymi i wrzucam pierwszy raz cokolwiek z tej domeny? Nieważne. Połowa zakopań to będzie "Spam". No i w sumie nawet jestem sobie w stanie wyobrazić, że ktoś nie zna definicji spamu, albo traktują jako spam wszystko ci się im nie podoba, to zaznaczanie jako "Informacja nieprawdziwa" jest dla mnie całkowitą zagadką. Dodaje sobie filmik grupy Darwin z opisem, że ich nowa produkcja i 3 zakopy jako informacja nieprawdziwa. ( ͠° ͟ʖ ͡°)

#niewiemjaktootagowac #glupierozkminy
  • 5
  • Odpowiedz
@vaxpnk: Wg mnie jeśli nie wrzucasz wszystkich artów z jednego portalu, albo nie zawiera chamskich reklam, albo nie jest jakąś ściemą, żeby coś reklamować to nie. Jak było identyczne info z innego źródła można oznaczyć jako duplikat. W sumie często nawet dana osoba nie wie, że takie info wcześniej było, bo wykopowa szukają przy dodawaniu to jakaś kpina.
  • Odpowiedz
@galaxie500: Oczywiście. Przecież coś trzeba robić przez najbliższe 5h pracy ;P. A śledzić na żywo mirko nie mam zamiaru, bo można dostać raka od nadmiaru takich wpisów jak mój ;)
  • Odpowiedz