Wpis z mikrobloga

To jest moja dieta, którą utrzymuję w dzień treningowy. W dni bez treningu odrzucam kilka produktów w tym białko po południu. Ćwiczę od prawie roku z miesięczną przerwą. Przyznam szczerze, że nie mam czasu i nie dam rady jeść więcej. Wieczorem mam tak pełny brzuch, że rano często budzę się zmęczony. Waga stoi w miejscu co jest głównym problemem. Moim celem jest dojść do ~90kg w maju przyszłego roku i to utrzymać. Mam 24l., 191cm wzrostu i 84kg wagi. Ćwiczę 3x w tygodniu + 1x basen.
Wymiary się zmieniają szczególnie klatka i barki na czym głównie mi zależało. Poradźcie mi proszę co mógłbym zmienić w diecie, żeby ta waga w końcu ruszyła bo od początku roku to tylko 2kg w górę.
#silownia #mikrokoksy #pytaniedoeksperta #dieta
Pobierz
źródło: comment_LVzttUfYIppLoBQF6rVUuP1zXGx405vL.jpg
  • 5
Jak dla mnie, to za dużo białka i tłuszczy (zresztą fatalnej jakości, ale to inna sprawa). Rozumiem, że jesz jakieś warzywa tylko ich tu nie wpisywałeś? I ja bym jechał na takiej samej ilości kcal w dni treningowe i bez treningu.
@gremjjum: jak waga stoi to trzeba jeść więcej. Zmniejsz ilośc tłuszczy/białka na rzecz węglowodanów. Możesz to rozbić na 5 posiłków po 800kcal w dni nietreningowe, w treningowe około 400kcal więcej. No i zacząłbym jeść normalne posiłki zamiast pączka/pizzy itp