Wpis z mikrobloga

Tylko 1200 złotych za te cudeńka... Swoją drogą to nostalgia mocno uderza, czasy, kiedy robili jeszcze w przewadze świetnie zaprojektowane buty. Dziś za dużo pstrokatych kolorów, a klasyczne modele są w odwrocie. Różowo-zielone buty, nawet w dobrze zaprojektowanych cholewkach wyglądają niedorzecznie.
A w tych ze zdjęcia to nawet szkoda grać.
#pilkanozna #buty #modameska #nostalgia
Pobierz El_Duderino - Tylko 1200 złotych za te cudeńka... Swoją drogą to nostalgia mocno uder...
źródło: comment_u2Xh2AEnUwimhI18dLdDndXknB1joBnZ.jpg
  • 11
a klasyczne modele są w odwrocie.


@El_Duderino: Rynek odzieży piłkarskiej mocno się rozwinął i kolory się zmieniają co 3 miesiące żeby cały czas było coś nowego i sprzedaż dobrze szła, jednak jak ktoś chce klasyczne kolory to co roku wychodzą modele czarne lub białe. Choćby ostatnia cała kolekcja Nike jest czarna. Dzisiaj zaprezentowana nowa kolekcja od Adidasa też jest czarna.
@AllOver: Dupa cię o coś boli? Tak, moda męska.
@No25: Wychodzą kolory czarne i białe, ale z pstrokatymi wstawkami. Oto przykład, dawniej miałem tej firmy halówki i były one bez tej wstawki na podeszwie. Dzisiaj innego modelu w białym kolorze niż ten nie kupię. A szkoda, bo bez tego na dole bym się nie zastanawiał. Zresztą nawet z tym czymś na dole ciągle super wyglądają, ale już nie tak jak
Pobierz El_Duderino - @AllOver: Dupa cię o coś boli? Tak, moda męska. 
@No25: Wychodzą kolor...
źródło: comment_XAAVs5o2dApxZokAhlBVcqmYdFWsGl4p.jpg
Brakuje mi więcej takiej kolorystyki:


@El_Duderino: No to jaki problem takie kupić skoro co roku są takie dostępne? Chcesz czarnych butów i takie są wypuszczane co roku, ale narzekasz że producenci produkują jeszcze inne kolory? Ile różnych czarnych modeli i po co mieliby wypuszczać rocznie skoro wszystkie byłyby takie same lub bardzo podobne bo po prostu czarne? Jedna seria na sezon wystarczy.

Albo czarne z dodatkiem różu.

Czarne z drobnymi różowymi
@El_Duderino: jak jeszcze zwracałem na to uwagę to grałem tylko w tiempo, teraz gram w takich, które akurat były na przecenie (często też kolor mi się nie podoba, ale noszę bo cebula - moim zdaniem buty do piłki nie muszą wyglądać)