Wpis z mikrobloga

Mircy, jestem w trakcie kupna widorejestratora dla wujka na prezent i obecnie zastanawiam się nad dwoma modelami:
MiVue 618
Xiaomi Yi Dash Camera

jako że wujek ma już swoje lata, nie będzie potrzebował łączenia się przez wifi, aktualizacji oprogramowania, z kolei MiVue ma GPS i wygodny program do przeglądania nagrań.
Zależy mi na dopracowanym sofcie, języku polskim, gwarancji, łatwej obsłudze, no i oczywiście przede wszystkim dobrej jakości nagrań (chociaż wydaje mi się że w obu przypadkach jakość nagrań będzie bardzo dobra).
Gdybym zmieniał swoje g1wh pewnie kupiłbym Yi, ale biorąd pod uwagę że to nie dla mnie, zastanawiam się też nad drugim wspomnianym modelem.
Mircy, pomóżcie wybrać, co będzie dla niego lepsze?

#wideorejestrator #mivue #xiaomiyi
  • 3
języku polskim


@splesnialakanapkazplecaka: Xiaomi Yi Dash Camera odpada.

Uwaga: menu z ustawieniami kamery jak i aplikacja Yi Dashcam dla smartfonów jest dostępna języku angielskim. W niedalekiej przyszłości planowane są aktualizacje oprogramowania zawierające polski język interfejsu użytkownika. Niemniej w zestawie z kamerą znajduje się instrukcja obsługi w języku polskim ze szczegółowym objaśnieniem dostępnych ustawień i opcji kamery.