Wpis z mikrobloga

Piszę w sprawie tego wpisu. Chcę pochwalić banggood za świetny support bo aż #czujedobrzeczlowiek jak dostaje taką wiadomość. Miałem dziwny problem z moim telefonem, napisałem o tym do supportu i dziś odpisali mi coś takiego.


Thanks for your reply.
You could repair the phone in your local store. After repairing please send photo of receipt, we will refund the repair cost for you.
If you have any question, please contact us.

Warto robić zakupy w #banggood. Myślę, że mało który sklep by się na to zgodził. Więc Mirki kupujcie #xiaomi w sprawdzonych sklepach bo jakbym wziął z Aliexpress to byłaby lipa.
  • 21
@bartan1002 powiem więcej, jeśli to duży problem z telefonem to Banggood jest na tyle legitny że raczej gdybyś im odmówił to napisaliby abyś zwrócił telefon, a oni zwrócą ci kase

@Wychwalany: Ja ostatnio reklamowałem ten wiatraczek Blitzwolf'a co z preordera kupiłem za $3 a teraz jest za $5 to nagle mi powiedzieli, że nie mają tego koloru na stanie i chcą mi kasę oddać xD Dziwne tylko, że jak wejdę tutaj to jest ten kolor...( ͡º ͜ʖ͡º) Powiedziałem, że może być różowy nawet, ciekawe jak z tego wybrnął... chciałem zamówić kilka dla siory i znajomych, teraz
@Wychwalany: Jeszcze nie naprawiałem, świeże info.
@Andczej: Zastanawiałem się nad tym bo z telefonami Xiaomi ostatnio dziwne rzeczy się dzieją. Ale sam ich poprosiłem o taką formę zwrotu więc nie będę takim cebulakiem. Jak coś to go po prostu sprzedam.
Ktoś wie gdzie go serwisować? Chciałbym w MiCenter ale cena wysoka i nie mają pewności czy wymienią baterię/usb bo zostawiają na gwarancję z ibg ( ͡° ʖ̯ ͡
@bartan1002 w moim przypadku w tych 3 sztukach do wymiany był ekran, płyta i cholera wie co jeszcze więc to raczej przekraczało wartość telefonu

Zapytaj w micenter, a jak nie to nie wiem

@Dezynwoltura 2 sztuki mam, obie działają dobrze
@bartan1002: 2 razy opóźnili datę wysyłki (3 miesiące) po czym podali lipny numer przewozowy a potem nie odpisywali na maile. Po założeniu sporu na pp okazało się że zrobili resend i po dłuższym czasie doszło... Do urzędu celnego
@bartan1002: Mi sprzedali towar którego nie mają w magazynie (pistony). Po 3 moich mailach raczyli mnie poinformować, że wyślą towar najwcześniej za 2 tyg. No i teraz pszypał bo to ma być prezent ( ͡° ʖ̯ ͡°)