Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki! Kompot dla wszystkich na mój koszt dzisiaj. Co mi tam, dorzucę jeszcze paczkę sagi! Moja kariera w świecie #informatyka się zaczyna. Właśnie dostałem telefon, że od środy jestem IT Support Technician. Około 300 Luda do obsługi w 3 różnych lokacjach. Będzie ogień! To tylko potwierdza, że karierę można zacząć kończąc 30 lat miesiąc wcześniej! @czaja52 dzięki cumplu za wskazówki i tak jak pisałem chwale się. ( ͡ ͜ʖ ͡) #chwalesie
  • 7
@MaddoxX1911: odnośnie wskazówek to nie ma złotego sposobu, najtrudniej jest przebrnąć przez wszystkich rekruterow bo oni maja listę wymagań w stosunku do pracownika i jak czegoś Ci brakuje to odrzucają. Ja bym polecał wysyłać maile bezpośrednio, do trochę mniejszych firm które nie zatrudniają rekruterow. Wtedy jeśli dadzą szanse i zaproszą na interview to już będzie z górki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście to tylko moje spostrzeżenia i
@czaja52 tak właśnie było w tym przypadku. Mail był bezpośrednio do firmy. Ogłoszenie z Indeed. Laska z HR wybierała kandydatów razem z kierownikiem działu. Potem gość mnie rekrutował no i ich zagadałem hehe :) pierwsza rozmowa i jestem. Wcześniej rozesłać grubo ponad 100 aplikacji i wszyscy mi dziekowali, także @czaja52 dobrze prawi.