Wpis z mikrobloga

Naprawcie też, żebym nie musiał ciągle ustawiać małej czcionki w ustawieniach.. Co się zaloguję to mam wielkie litery! Cholera no!
Wnioskuję o drastyczne zwiększenie siły zakopu, bo znów zaczynają wchodzić na główną śmieci, które mają 195 wykopów i 120 zakopów.
@lcyto: Tego akurat nikt nie zmieni -- siła zakopu została osłabiona, by utrzymać ilość nowych wykopów na stronie głównej. Wykop nie może sobie pozwolić na mniej nowych treści na głównej, bo oglądalność zaczęłaby lecieć w dół, gdyby nie działo się tam zbyt wiele.
Klikając w tytuł znaleziska wolałbym przenosić się od razu do niego, a nie do strony gdzie jest tytuł znaleziska i jego poszerzony (niewiele) opis - to pozwoli mi zaoszczędzić transfer w telefonie. Natomiast storna która pojawia się obecnie po kliknięciu w tytuł powinna się pojawiać po kliknięciu w skrócony opis na stronie głównej.
Jest mały problem na iPhone - żeby przeczytać cały dłuższy komentarz, trzeba scrollować w prawo. Czy kontener z komentami mógłby być tej samej wielkości co reszta strony?

Ps. Grr... przegapiłem zakichane zapisy na aplikację. Kiedy one w ogóle były? Mam nadzieję, że wkrótce wydacie to do AppStore :)
@Werbel - nie każdy ma ochotę instalować osobną aplikację do każdego durnowatego serwisu z którego korzysta. Po to jest przeglądarka www żeby sobie przeglądać na niej strony, stara iphonowa wersja wykopu była super