Wpis z mikrobloga

@milordi O iWykop ani słowa nie słychać więc zakładam że ten nowy wykop.pl/m ma być teraz jedynym mobilnym. Przykładowo kliknięcie w "zaloguj się" moimi wielkimi paluchami jest praktycznie niewykonalne. Za każdym razem klikam w WYKOP.PL
  • Odpowiedz
nie jedynym mobilnym, to jest chyba na zwykłe telefony. Aplikacje na inne telefony są również tworzone, ostatnio byly zapisy na beta-testy wersji na iPhone
  • Odpowiedz
A mi się marzy taka opcja, którą ma Google w wersji mobilnej. Wszystkie linki, w które wchodzę z Readera, maila albo innych narzędzi są automatycznie formatowane do formatu komórkowego - usuwane są zbędne grafiki, a wszystkie kolumny są wyświetlane jedna pod drugą zamiast obok siebie, więc mamy po prostu tekst na białym tle, o szerokości dostosowanej do wyświetlacza. Nie ciągnie zbędnego transferu i jest wygodne do czytania. Ale podejrzewam, że czegoś takiego
  • Odpowiedz
@wykop: imo świetna robota, tylko mam dwa zastrzeżenia:

- jak chcę kliknąć na dany wykop to muszę kliknąć w link, żeby przeczytać komentarze, proponuję, żeby komentarze były od razu widoczne po kliknięciu w dany wykop wykop

- w grupach shoutbox zaśmieca sporo miejsca, proponuję umieścić gdzieś link do shoutboksa, żeby nie trzeba było go za każdym razem oglądać
  • Odpowiedz
dobry jest ten mobilny wykop ale przydała by się opcja automatycznego dostosowania strony do rozdzielczości tak aby nie było potrzeby przesuwać na boki (OperaMini)

tez przydało by się lekko wzmocnić kolory, żeby były lepiej widoczne - wiadomo mały ekran, słońce itp

dobra robota :)
  • Odpowiedz
aha i jeszcze chwiałbym wam powiedzieć że nie działa w wykopozywarce środkowy przycisk (kliknięcie) na myszce do przesuwania strony. Irytujące to jest z lekka.
  • Odpowiedz
@matiusmm: Przecież się dostosowuje. Też mam Opere mini i działa. Może masz za mały ekran i ustawili minimalną szerokość?

Ogólnie, to kiepskie na ekrany dotykowe. Na szczęście Opera mini + trackball na G1 dają mi całkiem nieźle działający kursor.

Moje uwagi: Zmienić "odpowiedział 18 min. temu" na "odp. 18 min. temu" i wrzucić hyperlinki "odpowiedź" oraz "link" z dołu komentarza do tego paska z nickiem oraz ww informacją. Będzie mniej pionowego
  • Odpowiedz
Wczoraj wieczorem miałem okazję potestować mWykop. Fajny! Tylko "obserwuj" i "ulubione" dałbym inną czcionką, bo zlewają się z tytułem...
  • Odpowiedz
Świetnie, zdublowało mi sie :P

No i FFFFUUU, bo wchodze z IE z windows mobile i nawet z mobilnego przekierowywuje mnie na stronę błędu dla IE6 ;/ A opery narazie nie moge uzywac bo mi sie popsuł dotyk i dupa.

Zróbcie tak żeby z mobilnego nie przekierowywało na stronę błędu dla IE
  • Odpowiedz