Wpis z mikrobloga

Jaram się, złapałem dziś Tentacoola, pierwszą formę mojego ulubionego Pokemona z podbazy (Tentacruela).
Akurat miałem dość cukierków do ewolucji - wyszedł piękny Tentacruel z CP 1288, dobrymi atakami: Poison Jab (12) i Hydro Pump (90), sprawdziłem mu na koniec IV i wyszło 91,1%, jest okejka ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dodatkowo złapałemEevee 610 CP i 97,8% IV, wyklułem Growlithe'a 600 CP i 91% IV, a na koniec złapałem Kinglera 1033 CP i 95,6% IV.
Dodając do tego Vaporeona 1881 CP, robi mi się fajna gromadka wodnych Poksów.
#pokemongo #urzekajacehistorie #jaramsie
kepasaparadox - Jaram się, złapałem dziś Tentacoola, pierwszą formę mojego ulubionego...

źródło: comment_eFmokpGyOuFotCvPxgsaKEmh2agNeAUP.jpg

Pobierz
  • 12
@Cisnienie_rosnie_na_maksa: No co zrobisz. Jest kilka scenariuszy, albo w miarę upływu czasu znudzi się boterom i będzie można normalnie grać z innymi, albo ich Niantic zbanuje i będzie spokój (płonne nadzieje), albo po prostu pozostanie ciągle życzyć im #!$%@? w dupie i kotwicy w plecach i robić swoje, prawilnie zbierając Pokemony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kepasaparadox: To chyba jest najfajniejsze w tej grze, że z czasem (długim) zaczynasz tworzyć z poków fajną i silną ekipę. Ja aktualnie wytrwale zbieram cuksy Exeggcute i jak trafię jakiegoś z fajnym IV, to robię evo i biorę się za walki w zbootowanych gymach:)
@PrzemekPro: Prawda, teraz po prostu ta gra sprawia frajdę, bo zaczynam wybierać własną strategię i Pokemony, które mi do niej pasują :)
Choć niestety mój najbliższy Gym jest zajęty przez 2 normalnych graczy z dwoma Snorlaxami i trzy boty (39 levele, pozdro600), Snorlax i dwa Dragonity > 3000 CP. Z nimi nie powalczę, ale na szczęście inne Gymy w okolicy nie są zainfekowane.
@igierr: To zależy, w dwóch przypadkach mam już tylko jedną możliwą kombinację (Tentacruel na pewno i Kingler chyba też), natomiast w przypadku Eevee mam go tylko w dwóch opcjach albo na 95% albo 96% IV (ʘʘ)