Wpis z mikrobloga

#rower #zlodziej #poznan #saperska #nagroda

Mireczki skradziono mi rower Scott Scale 970 na kołach 29 calowych, rozmiar ramy M a jej numer to: A530121819 Model z 2013 roku

Jeśli komuś się rzuci w oko na aukcji albo gdzieś na targu to proszę o pilny kontakt.

Nagroda 1000zł za znalezienie

Dodatkowo były dwie lampki (przednia i tylna) oraz tylni błotnik.
Pobierz Splendor - #rower #zlodziej #poznan #saperska #nagroda 

Mireczki skradziono mi row...
źródło: comment_ULL8Hffo7iEHjGiUCphXIB8WTpKXUMsl.jpg
  • 59
@Splendor: no to kurde zbieg okolicznosci, ze zaraz po kradzierzy taki sam scott jest wystawiony. Mysle, ze to Twoj tylko sprzedawca idiota. Albo jest pewny, ze policyjny system tak szybko go nie zarejestruje. albo "kolezka" poprosil zeby go wystawic. Albo jakis spec i ma przebity numer. Albo bog wie. Sumujac mysle, ze znalazles swoj rower.
10 osób mi to wysłało a ja czekam na nr ramy od niego (jest w pracy)


@Splendor: Czekasz na numer ramy, gość właśnie usuwa rower ze swojego mieszkania/garażu by nie wpaść, JESTEŚ GENIUSZEM, naprawdę........ po takim pytaniu jak to twój rower z pewnością prześle Ci fotkę....... i poda swój adres...... nie dziwie się, że Ci go ukradli jak jesteś taki rozgarnięty.....
@Splendor dokładnie taki sam rower ukradziono mi 15.06.16 z hali garażowej na ul. Maratońskiej. Złodziej wszedł koło 13 mimo monitoringu - ustawka, bo wiedział, że garaż sąsiada jest zawsze otwarty i tym sposobem dostał się do mojego garażu. Zgłoszenie na policję zostało wykonane, plus wszystkie grupy Jeżyka, Wildecka, sprzedam/kupię i rowerowe grupy i profile na FB - cisza. Mam twarz z monitoringu i nic to nie daje. Znajomy rozpoznał twarz i powiedział,