Wpis z mikrobloga

Ja nie moge no... W całej Polsce przepełnione hotele xD na północ nawet nie jadę bo tam wolne jest może z 4-5 hoteli i to takich po 6-10k xD
Na południu byłem już kilka razy i w góry to chyba nie chyba że macie jakiś fajny pomysł.
Zostaje mi niby do zwiedzenia #poznan #rzeszow #lodz może #lublin i okolice
Chodzi o dni 13-16 sierpnia.
Co byście wybrali i dlaczego? Chyba że jeszcze jakieś inne miasto #podroze #urlop
#polska
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89 to co koleżanka wyżej o Lublinie + Kazimierz gdzie polecam się zatrzymać bo jest naprawdę ładnie (loszce się spodoba, przynajmniej mojej się podobało, znajomi mają taką samą opinie)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: zapraszam do Lublina :) w weekend Jarmark, dodatkowo możesz podjechać do Nałęczowa (spa, park, wąwozy), do Kazimierza (rynek, góra 3 krzyży, ruiny, statek), do Janowca (ruiny), dalej można do Zamościa (zoo, starówka), ewentualnie Kozłówka (pałac) i weekend z głowy :)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Jura Krakowsko-Częstochowska
Dużo zamków, skałki wapienne (jak potrafisz, to można się powspinać, jak nie to pochodzić i popodziwiać piękne widoki), jaskinie, znajdą się też jakieś stare kościoły dla pasjonatów, jest nawet pustynia ( ͡º ͜ʖ͡º)

ogólnie piękna okolica, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Właśnie wróciłem z 2 dniowego urlopu w Poznaniu, polecam. Bardzo pozytywnie się zdziwiłem, nie byłem świadom tego, że te miasto jest tak piękne (starówka). Byłem z dziewczyną i wynajmowaliśmy pokój w Explorer Hostel 5 dyszek za noc od osoby w pokoju 2 osobowym, a 7 chyba w pokoju 1 osobowym.
  • Odpowiedz