Wpis z mikrobloga

Mirki, zielony w temacie będzie testował nooptept + cholinę przez 2 tygodnie, wspomaganą miłorzębem i witaminami b6/b12. Plusujcie jeśli chcecie relację. Komentujcie jeśli źle robię i trzeba mi ratować życie. Materiału dostałem na 2 tygodnie także krótko, jak zobaczę że ładnie działa i nie dzieje się nic niepokojącego ze zdrowiem to zaraz sobie dokupię więcej.

W tym czasie będę cały czas pracował na delegacji z nadgodzinami, także będzie okazja przetestować w praktyce na ile taka suplementacja wspomaga myślenie.
#nootropy #nooptept #narkotykizawszespoko
  • 13
@skejna: Jak głowa zacznie boleć to wrzuć więcej choliny. Jak legitny sort to zadziała.

Jakbyś miał jakieś sidesy to odstaw najpierw żeńszeń.

A skoro zasłużyłem to dodaj ponownie ;-)
@DaneOsobowe, @fido69, @Idamianos, @mynameis60, @nuj-ip, @Razil, @wszedzieinator

No to tak, dzień 3 w trakcie - narazie nie dostałem niczego poza koszmarnym bólem głowy dnia drugiego. Możliwe że wynikało to z braku snu i podróży. Zdecydowałem się zmniejszyć dawkę do 10-12 mg dwa razy dziennie pod język zamiast trzech. Dorzucam więcej jajej bo nie mam materiału żeby zwiększać dawki Choliny.

Efektów chwilowo brak, poza tym że załączył
@Razil: To było straszne..z 2x już tak miałem. Działanie mocno widoczne dajmy na to po 2 mieiącach, człowiek się skusił na bucha lub chlanie i nagle robi się od ręki głupszy o 50℅ (((