Wpis z mikrobloga

Mirki, Miraski.

Tak chciałbym odnieść się do wpisu @robertt1969 odnośnie licytacji i wyjaśnić parę kwestii, które padły i w sumie sprawiły, że robi się po prostu źle, niesmacznie i przykro.

Po kolei.

1) Od początku było mówione, że zbieramy pieniądze na córkę Roberta i Jasia, synka zmarłego Piotrka (aka Gnida84) i dzielimy hajs na pół.

2) Na party było do wylicytowania:

a) Nóż od Trollskiego - wylicytował @slavas za kwotę łączną 500zł(przekazał następnego dnia).

b) "Zestaw kibica"(koszulka + książka), którą wylicytował @DzikiPiesDingo za 200zł (dał hajs z miejsca).

c) Obraz autorstwa @bezoka , który niestety nie dojechał na party i jego licytację mieliśmy przeprowadzić w czasie podsumowania party, które mieliśmy zrobić po otrzymaniu zdjęć i zamieszczeniu ich w podsumowaniu ogólnym, które jednak musi trochę poczekać (obróbka zdjęć, rozmowy z osobami, które nie chcą upobliczniać wizerunku, domknięcie spraw z sponsorami etc.). Więc kwota na ten moment wynosi 700zł i przy podziale na 2 jest to kwota 350zł.

Więc jeżeli drogi Robercie tak zależy Ci na pieniądzach - nie ma problemu, podeślij W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI numer konta i przelejemy Ci pieniądze, dalszą część dostaniesz po licytacji obrazu, o której Ci wspomniałem w prywatnej wiadomości dzień po party.

3) @wykop @m__b ani @a__s nie są związani z organizacją party ani tymbardziej ze zbiórką. Jedyne co zrobili dla nas( i serdecznie dziękujemy im za to), to wysłanie gadżetów, które zostały rozdane na party, więc nie posądzajcie ich o to, że to ich wina, że to oni zebrali hajs etc. Także nie wylewajcie na nich żali, złości etc. bo Oni nie są niczemu winni.

4) Ze swojej strony, bo to ze mną Robert dogadywał się na PW - mogę jedynie przeprosić, że nie poinformowałem Go parę dni po party, że się przedłuży trochę ten czas i żeby był cierpliwy, bo złodziejami nie jesteśmy i pieniądze dotrą na konto tak czy siak. Z drugiej zaś strony - również mógł się zwrócić do Nas, organizatorów w PW z pytaniem jak sytuacja wygląda, dlaczego jest obsuwa itp. itd.

Od siebie w imieniu organizacji #slaskiewykopparty chcę dodać, że chcemy sprawę zamknąć w tym tygodniu i zrobić podsumowanie kompletne całego party - czyli:
1) Przeprowadzić licytację obrazu @bezoka - będzie ona zrobiona poprzez dodanie Znaleziska i licytacja będzie w komentarzach - tak jak to miało miejsce w czasie innych zbiórek.
2) Przelać pieniądze Robertowi i żonie Gnidy( aczkolwiek możemy też za zgromadzone pieniądze zrobić dla Niej jakąś paczkę i przekazać osobiście, decyzję ma podjąć Ona).
3) Opublikować zdjęcia z imprezy na stronie Śląskiego Wykopparty i oficjalne zamknąć temat.

Tyle z mojej strony, mam nadzieję, że wszystko zostało wyjaśnione.

Żeby nie było - moim zdaniem wina troszkę jest po obu stronach; tzn. naszej, że troszkę nam czasu zabrakło na zrobienie podsumowania( bo mamy również też prywatne życie, nie żyjemy tylko i wyłącznie Wypokiem) oraz, że Robert zamiast zwrócić się do mnie, czy to do @wielka_glowwa czy @Jormungand w PW, to wylał akcję całą na Mirko i robi się nieprzyjemna sytuacja.

Dziękuję i pozdrawiam, Saute.

#slaskiewykopparty #oswiadczenie #gownoburza i w sumie #gorzkiezale
  • 39
@Saute: Właśnie pierwsze co pomyślałam po przeczytaniu postu Roberta na mirko to to, dlaczego nie pisze do Was tylko wylewa żale na forum pulicznym. Zwłaszcza teraz mnie to dziwi, kiedy czytam, że wiedział o obsuwie. Czytając jego post szczerze mówiąc poczułam niesmak. I to już po raz drugi (piewszy był przy tym, jak zbierał kasę na leczenie a wyskoczył nagle z kupnem laptopa). Ogólnie niefajnie.
A da Ciebie Saute i dla
@Saute: No i wszystko wyjaśnione. Po prostu zawiodła komunikacja.

do @robertt1969 pretensji też nie można mieć, po prostu był ciekaw co dalej z akcją skoro zapadła po niej cisza. Faktycznie mógł się najpierw odezwać na PW, a Wy mogliście poinformować tylko co i jak. Także tu leżą dwa błędy przez które jest ta dzisiejsza "aferka". Na szczęście wszystko już jest jasne.

Szacun za zorganizowanie akcji. Brawo chłopaki!
@Saute:
"trochę ten czas i żeby był cierpliwy, bo złodziejami nie jesteśmy i pieniądze dotrą na konto tak czy siak."
" podeślij W PRYWATNEJ WIADOMOŚCI "
"Więc jeżeli drogi Robercie tak zależy Ci na pieniądzach -"
" nie żyjemy tylko i wyłącznie Wypokiem)"

Wiesz co ci powiem, po przeczytaniu tego tekstu można odnieść wrażenie ze dupa cie zapiekła ze On "śmiał" na mikro zapytać o coś o czym jak sam zaznaczyłeś
@Kpiker: Rację masz, że zapiekła. Nie będę kłamał, że nie.

Bo po prostu tak się nie robi - rozmawialiśmy w PW przed party, dzień po party i wszystko było ok, wydawało się mi, że jasno dałem do zrozumienia, że wszystko będzie załatwione tylko potrzebujemy trochę czasu.

Uwierz, że organizacja party nie kończy się w dniu, gdy kończy się party. Jest jeszcze czas "po" i ten czas właśnie się nam przedłużył z