Wpis z mikrobloga

I niech ktoś mi tu powie, że Play nie jest najzajebistszym operatorem w kraju.
Mam kartę, jestem niezwiązany umową. Płacę 16 zł(!XD) miesięcznie za co mam:
Darmowe rozmowy do play
Darmowe smsy do play
Co miesiąc 1GB internetu za darmo
Za 9 zł kupuję sobie kolejne 2GB internetu, co daje mi 3GB miesięcznie
Do niedawna, przez chyba ponad pół roku pakiet 10GB był za 10 zł, co skumulowało mi niewykorzystane 40GB które wciąż mam na koncie i z których korzystam.

Zostaje 7 zł. No to sms do innych sieci wychodzi mi 9 gr, minuta 29 gr, z czego praktycznie do innych sieci nie dzwonię bo znajomi, rodzina, dziewczyna. Wszyscy play. Na studencką kieszeń przezajebiście.

Ale teraz najważniejsze:
Play postanowiło wykorzystać fakt, że wszyscy muszą zarejestrować numer. Jak? Pewnie chcą się nachapać. Rejestrowałem numer 2 lata temu, dzisiaj dostałem wiadomość: Zarejestruj numer i wpisz ten kod. Dobra, ale przecie ja już rejestrowałem dawno, pewnie nie zadziała. Ale co tam, spróbuje.
Wpisałem.
100 zł, 10GB internetu i przedłużenie konta na rok. Za darmo tak o. xD

Trzymajcie bojówkarze Play, to dla Was:
http://promocje.play.pl/rejestracja/

#play #cebuladeals #kochamcieplay
JBFC - I niech ktoś mi tu powie, że Play nie jest najzajebistszym operatorem w kraju....

źródło: comment_akK3GoxyV1gpdAss6dgXqUi5Q3hZ3sCd.jpg

Pobierz
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JBFC: dobra.
Teraz zauważyłem te nieszczęsne 7...

Bo z pierwszej części wpisu wynika 25...

Ale to i tak nie zmienia faktu, że jak na 25 zł to dobra oferta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@laza: Nic nie wynika, mówisz że siedzisz w ofertach na kartę od 15 lat. W takim razie jak w Twojej opinii wygląda kupowanie pakietów usług? Doładowujesz konto, ze środków kupujesz pakiet. Od zawsze wygląda to w sposób 16-9, widziałeś kiedykolwiek żeby po kupieniu pakietu w ofercie na kartę ściągało Ci z konta bankowego nie z salda?

Z wpisu nie wynika żadne 25 zł, jest jasno powiedziane że wrzucam 16 zł
  • Odpowiedz
@JBFC: z pierwszej części wpisu wynika, że:

Płacisz 16zł miesięcznie za:

Darmowe rozmowy do play

Darmowe smsy
  • Odpowiedz
@laza: powtarzam pytanie raz jeszcze. Widziałeś kiedykolwiek ofertę prepaid, gdzie za usługi trzeba płacić osobno, zamiast poświęcać na nie kasę z salda?
  • Odpowiedz
@JBFC: Ja Ci powiem.

W MobileVikings sam fakt doładowania za 19zł na 31 dni masz:

- darmowe rozmowy do sieci P4 (play, mv, rm...)
- darmowe i nielimitowane SMS i MMS do
  • Odpowiedz
@JBFC: też korzystałem z Play na kartę i przeniosłem się do Mobile Vikings.

Za 24 zł mam bez limitu rozmowy, sms i mms do wszystkich, poza tym 2 GB LTE (facebook i messenger bez limitu). Niewykorzystany transfer się kumuluje (np. obecnie mam uzbierane ponad 10 GB, wykorzystuję np. jak wifi w domu pada)

A co najważniejsze, nie ma żadnych problemów z zasięgiem (zasięg od Play i T-mobile), a jak dzwonisz
  • Odpowiedz
natomiast pakiet złotówek można przedłużać poprzez doładowywanie co miesiąc konta przez facebooka (za każde doładowanie dostajemy 15% bonusu a ten bonus przedłuża o kolejny miesiąc aktualnie posiadany bonus).


@FastManPL: dzięki za protip, teraz będę doładowywać konto przez fb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JBFC: wszedł mi bonus i też dostałem, ale tylko stówkę, bo rok temu przenosiłem numer ze złodziejskiego plusa. Czasami warto czytać gorące
  • Odpowiedz
@JBFC: A ja kupując doładowanie z allegro mam w orange za 24 zł nielimitowane rozmowy i smsy oraz 14 gb internetu. Ty placisz 16 zl i masz szczescie ze wiekszosc ludzi jest u ciebie w play. Co nie znaczy ze play i tak rucha w dupe klientow inwestujac miliony w reklamy a nie poprawiając zasięg. Powinni im k---a zabrac mozliwosc korzystania z bts t-mobile i ciekawe co bys wtedy zrobił?
  • Odpowiedz
@JBFC: Ja mam w Play za 50zł wszystko nieograniczone (rownież internet) do tego 7 dni roamingu za darmo (jak aktywuje to przez jeden cały dzień mogę dzwonić za darmo za granice) + 250mb internetu w roamingu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@JBFC: za 9 zł to chyba 300 Mb mają. za 3 zł np dają ci marne 25 mb. Właśnie uciekam do virgin z playa, bo obecnie ma c-----ą ofertę, a w virgin mam 300 mb neta 30 min romów do wszystkich i 30 smsów za j----e darmo. Jak mi czegoś brakuje to mogę sobie to dokupić do pakietu albo wziąć pakiet pełenluz za 20 zł i mieć 100 minut do
  • Odpowiedz
W Orange można mieć konto ważne rok i sobie doładowujesz kiedy chcesz, do tego albo bonusowy internet przy każdym doładowaniu, a jak nie używasz to możesz zamiast tego mieć co drugą minutę gratis.
@JBFC:
  • Odpowiedz
@JBFC: za odebrane połączenia roamingowe w UE płaci się 5gr/min bez żadnych wyjątków, z każdej taryfy. Jeśli naliczaja twojej dziewczynie 29 gr to zadzwon na info.
  • Odpowiedz