Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tyle osób, "pseudoznawców" chce żeby NMS odniosło porażkę ? Co wchodzę na FB to widzę malkontentów narzekających na NMS mimo, że w niego jeszcze nie grali. Skąd się bierze taki nieuzasadniony hejt ? Co takie małe studio jak Hello Games wam zrobiło, że musicie wylewać swoje żale na forach. Rozumiem Ubisoft, EA, ale małe Indie studio które dostało szanse żeby zaistnieć w wielkim świecie gier video. Serio ? Nie interesuje Cię eksploracja i grind ? Wy*****alaj, bo od 2 lat wiadomo na czym ta gra będzie polegać.
#nomanssky
  • 9
@Sakuy: przecież za NMS stoi gigant w postaci Sony, dlatego gra nie ukaże się na konsoli Microsoftu. To Sony w dużej mierze kierowało promocją gry, w dodatku była to promocja bardzo agresywna, podczas której wiele obiecywano.
@Sakuy: Fanpejdże serwisów o grach :P Może jest część użytkowników mająca dość pompowania tej gry i wrzucania 100 nowinek ze świata NMS na serwis. Z każdą większą premierą jest to samo.
@DiabloFan: Wiedźmin 3 to dobra gra, przeszedłem i tyle po jakiego chuya mam się rozpisywać gdzie się tylko da o tym, że Polacy robią najlepsze gry, a W3 to najlepsza gra w historii XD Tak samo było przy okazji premiery F4 - gra niczego sobie, a hejt polaczków na wykopie i innych serwisach ogromny. Wynika to z tego, że polaczki przez dziesięciolecia ssali w robieniu gier. Zrobili parę dobrych, a gawędź
Sakuy - @DiabloFan: Wiedźmin 3 to dobra gra, przeszedłem i tyle po jakiego chuya mam ...

źródło: comment_7ZEUZt0tEpX9PwE0pASksGBfB4E7Ydfp.jpg

Pobierz
@Sakuy: Ale to idzie także w drugą stronę. Zanim gra wyszła miała już rzeszę fanboyów jak i hejterów. NMS to typowy indyk tylko, że z hypem jak na grę AAA. I właśnie przez to wychodzą takie skrajne emocje. Myślę że wyjdzie po prostu dobra gra, bo jak na wielką rewolucję to ma za dużo ograniczeń, a przecież w pierwowzorze miała je łamać. Do tego długo wodzili graczy za nos zapewniając, że