Wpis z mikrobloga

@AIRjordan co? To jest moja opinia. Nie wypowiadam się za innych użytkowników. Dla mnie Buffon, BBC w obronie , Marchisio, Dybala to są ludzie którzy są w Juve ikonami absolutnie nie do ruszenia. Reszta to świetni piłkarze ale można się spodziewać, że kiedyś mogą zostać spieniężeni.
Później jak będzie toczyć ciężkie boje z FC Quarabag czy inne Broendby Kopenhaga to zainteresowanie jego osobą może drastycznie spaść


@bianco86: No i doczytałem i jest mój ulubiony argument kibiców Juve ^^. Każdy klub ma słabsze lata, gdzie potrzebuje się przebudować, odchodzą trenerzy, zawodnicy itd. Zapomniało się jak Lech Poznań smarował wami podłogę w LE? :)
@Abaddon84 z higuainem, to akurat według mnie nie taka prosta sprawa. Z jednej strony masa kasy, ale z drugiej to w zeszłym sezonie wsadził 36 bramek, co o czymś świadczy. Jednak ważniejsze w tym jest fakt osłabienia najgroźniejszego rywala w walce o tytuł. Juventus zrobił to po mistrzowsku wykupując top asystenta i strzelca.
@PlayTheGame: >Zapomniało się jak Lech Poznań smarował wami podłogę w LE? :)
Były wtedy dwa remisy, ciężko to nazwać rozsmarowaniem kogokolwiek. I o sile Juventusu w tamtych meczach, poza wiecznym del Piero stanowili m.in. Manninger, Libertazzi, Lanzafame, Camilleri, czy De Ceglie, a nie de Gea, Pogba, Ibrahimović, Mychitarian.