Wpis z mikrobloga

K---a mirki potrzebuje pomocy. Przed chwila miałem wypadek, szlifowalem na piachu. Najbardziej sZkoda mi motocykla, ale pzu oc mam jeszcze nie opłacone (wypada mi zawsze przed wypłatą i nie mam jak), ale Z tego co wiem pzu Chyba automatycznie przedłuża OC.
Co robić wzywać policję czy nie?
Gadzinski - K---a mirki potrzebuje pomocy. Przed chwila miałem wypadek, szlifowalem n...

źródło: comment_Ye2AswsZzWUl0dDtKzniyuNebBjZxb59.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zly_dzien: spokojnie, zastanów się najpierw czy sam dobrze zrozumiesz

są 2 sytuacje:

1) okres ubezpiecznie od 01.01.2015 do 31.12.2015, jeżeli opłaciłeś składkę za ten okres - to masz z automatu przedłużenie na kolejny
  • Odpowiedz
@Ligniperdus : Kontaktowałem się z PZU, jeżeli polisa wygasła "dopiero co" to jest przedłużona. Jeżeli @Gadzinski: dłużej będzie zwlekał z zapłatą to wyślą wypowiedzenie i wtedy nie będzie obowiązywać(no chyba, że już taki list dostałeś).
@Gadzinski: Koszt OC na tą maszynę to pewnie nie więcej niż 300 zł rocznie. Jest to koszt który i tak Cię nie ominie - bez względu na to czy opłacisz całość wyciągając
  • Odpowiedz
@zly_dzien: czyli innymi słowy - dopóki mu nie wypowiedzą umowy (np. za zwlekanie z zapłaceniem) ma ważne OC i może sobie śmigać, a cała twoja pisanina jest bez sensu - taki bicie piany i udawanie starszego brata
  • Odpowiedz