Wpis z mikrobloga

http://www.lolskill.net/summoner/RU/Gangpla%D0%BF%D0%BA/summary

Ostatnio dobiłem sobie smurfa na ruskim serwie i placementy skończyłem lądując w platynie. Ciekawe czy wyjdę tutaj do mastera chociaż grając only gp ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam grac na ruskim, w #!$%@? skrypterów tutaj ale o dziwo póki co praktycznie co gierkę czat pusty i nikt nic nie pisze, ruski chyba spokojne. Odnoszę wrażenie że tutaj na ruskim na rankedach wygrywa ten team który ma więcej trzeźwych osób w teamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#leagueoflegends
  • 11
@Tasanga: Tak, ramki przechodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest fabryka ramek na westa, tutaj się zajebiście opłaca RP kupować, za 20zł na nordicu dostajesz 750rp a za 350 rubli tj. ~21,5 zł dostajesz 1k rp na ruskim :D Nic tylko wbijać challa i migrować z ramką na euw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tasanga: Btw poczytałem teraz trochę w necie i nie mam pewności co do tych ramek, w s3 przenosiłem jedno konto na euw z eune to ramka się zachowała, ale widziałem trochę gównoburzy w necie na forach lola o te ramki, połowa ludzi twierdzi że nie powinny się zachować, druga połowa twierdzi że to nie fair odbierać ludziom wynik ich "pracy" przez cały sezon. No cóż, zobaczymy po zakończeniu ( ͡°