Wpis z mikrobloga

Mirki, zdażyło wam się nie zapłacić rachunku w resteuracji? Jaki był tego powód?

Ja dzisiaj po 15 minutach bezskutecznego oczekiwania na rachunek, w międzyczasie prosząc o niego dwie różne osoby, po prostu wstałem od stolika i wyszedłem. Mam nadzieje, że nie wróci to do mnie na zasadzie złej karmy w postaci zatrucia pokarmowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niewiemjaktootagowac #truestory
  • 17
@tabarok: dwa razy poprosiłem głośno i wyraźnie, pierwsza kelnerka zniknęła z pola widzenia i nie pojawiła się w nim w ciągu następnych 15 minut - może poszła na przerwę albo do domu, nie wiem. Druga także nie była zainteresowana wystawieniem rachunku. Miałbym niby szukać ich szefa w tej sytuacji? Bez jaj mireczku :)
@kucyk: jeny.. ja raz tak miałam jak do tej samej knajpy przyszedł gość, który mi się podobał i nawet przysiadł się i zagadał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego całego wrażenia aż zapomniałyśmy zapłacić rachunku.. kelnerka wybiegła za nami, a my we trzy spaliłyśmy buraka i jeszcze się tak głupkowato śmiałyśmy. Żenada. Ale oczywiście zapłaciłyśmy wszystko co i jak.
@kucyk: Jak mi się spieszy, to po prostu podchodzę do lady i mówię, że chcę zapłacić.

BTW - niedawno chciałem zapłacić, ale "pracownik akurat pojechał z terminalem". Powiedziałem, że poczekam (i zastanawiałem się, czy się nie wkurzą, że miejsce zajmuję, nie chcę gotówką)... No to dostałem jeszcze ciacho na przeprosiny i żeby mi się nie nudziło czekając.