Wpis z mikrobloga

@spekula: Tak jak mówiłem. Trzeba czekać. On jest tylko takim jak by to powiedzieć ;) " prasowym " jego zadanie jest komunikacja z klientami np na reddit i z prasą. On tylko mówi to co mu mówią z bitfinex. Najważniejsze są komunikaty oficjalne na stronie statusu strony a nie to co on tam #!$%@?.
@BTCexpert: innej opcji i tak nie ma niestety ... jak odzyskam środki to na dobre odpuszczam sobie rynki kryptowalut ... na surowcach i GPW przynajmniej wiadomo, że ci pieniędzy z konta nie zajumają i tak mi się udało w 2011 uciec z Bitomatu, a później MtGoxa jak był włam ... ale jak widać nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka
innej opcji i tak nie ma niestety ... jak odzyskam środki to na dobre odpuszczam sobie rynki kryptowalut


@spekula: tutaj też Ci nie zabiorą Twoich BTC czy też ETC.
Poprostu jeśli umożliwią wypłatę ( nie wiadomo czy tak w ogóle się stanie ) to wypłać sobie na swój adres BTC na domowym komputerze. Zero szans że ktoś Ci ukradnie Twoje BTC w domu. nie ma absolutnie szansy na to jeśli zabezpieczysz
@BTCexpert: jak to nie ... 36% strzyżenia to już jest pewne ... więc sorry ... do wielu kryptowalut, szczególnie w których potencjał liczę, nie ma nawet sensownych portfeli więc jest się skazanym na polo i bittrex a tam historia może się powtórzyć. We wzrosty bitcoina z nierozwiązaną kwestią rozmiaru bloku i takimi akcjami jak włam na BFX na razie więc nie wierzę ... nie ma więc sensu tego trzymać póki co
@spekula: niezrozumiałeś. Napisałem że na domowym portfelu nie ma szans by Ci ktoś coś ukradł. Trzymaj kryptowaluty na adresie domowym a nie na giełdzie to nikt nic Ci nie masz szans ukraś bo to nie możliwe. Chyba że udostepnisz komuś klucz prywatny to inna sprawa.
nie ma nawet sensownych portfeli


@spekula: Jak to nie ma sensownych portfeli choćby portfel classic lub multibit a najbezpieczniej trzymać na stworzonym offline papper wallet. NIE MA ŻADNYCH SZANS na okradzenie papper walleta.
@BTCexpert: nie no rozumiem dokładnie ... tylko ci piszę, że dla wielu krytowalut nie ma portfeli lokakalnych, a trzymanie bitcoinów na własnym adresie z moim zdaniem ograniczonym obecnie potencjałem wzrostów też ma się kiepsko ... lepsze spółki wypłacające dywidendę ... przynajmniej mają realne zyski a nie ich obietnice
@BTCexpert: Nie umiesz czytać ze zrozumieniem ... wyraźnie piszę, że nie ma sensownych portfeli dla wielu kryptowalut np. notowanych na Poloniex ... więc jest się skazanym na giełdy shitcoinów ... a o trzymaniu bitcoina na paperwallecie w obecnej sytuacji nierozwiązanego problemu rozmiaru bloku ... ryzyka hard forka jeżeli nie będzie rozstrzygnięcia i ryzyka tego co się stało z BFX także na innych giełdach, który na pewno zachwieje zaufaniem wśród graczy instytucjonalnych
@spekula: ok no to odpuść sobie i po sprawie. nikt przecież nie każe Ci zostać w kryptowalutach. Doceniam decyzję i powodzenia życzę. ja zostaję z moim kochanym Bitcoin. Lub odejdę również jeśli tylko nie odzyskam ETC.
@lolozo: Domowy portfel służy do trzymania swoich BTC anie do handlu. jesli chcesz handlować musisz liczyć się z ryzykiem. Niestety specyfika BTC jest taka że jest to KOD napisany w języku programowania. A tam gdzie programowanie tam i hakerzy. I o ile do BTC nie da się włamać i nie da się okraść Twojego portfela to jednak przejęcie klucza prywatnego do Twojego adresu BTC może ogołocić CIebie nawet z BTC na