Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi obcojęzyczne napisy na youtubie automatycznie tłumaczą się (przez transaltor) na język polski? W sensie, że wybieram np napisy po angielsku (zamieszczone przez autora), a i tak lecą polskie napisy przepuszczone przez translator. Ktoś wie jak to wyłączyć?

#google #youtube #kiciochpyta
  • 8
  • Odpowiedz
@Przemasu: No właśnie mam filmy, co do których mam pewność, że napisy są dodane (nie są generowane automatycznie), w liście potrafi być po kilka języków, a który nie wybiorę jest tłumaczony na polski. google milczy =/
  • Odpowiedz
@Maks_S: U mnie też leci takim ciągiem. Może autor nie miał czasu, zaufał rozpoznawaniu głosu i to przeklepał podpisując "Angielski".
Tu masz przykład filmiku, gdzie autor faktycznie się postarał z napisami, zobacz jak tutaj to wygląda.
https://www.youtube.com/watch?v=y2hsGZSVG4E
Jakbyś tutaj włączył generowanie automatyczne, to zobaczysz, że tłumaczy słowo po słowie, linijka po linijce.
  • Odpowiedz
@Przemasu: No właśnie na takim filmie też miałem po polsku przez translator. Okazało się, że winna była wtyczka S3 Google Translator, która jakims cudem tłumaczyła wszystkie napisy z kazdego filmy na yt. Także temat zamykam, dzięki za pomoc :)
  • Odpowiedz