Wpis z mikrobloga

@jupino: W sumie atrakcyjnie i dużo ofert to antagonizm w tym przypadku. Jest dużo ofert angulara ale generalnie kiepski frameowk, reacta póki co nie ma tak dużo, chociaż większość woli go od Angulara. (jak dla mnie oba są kiepskie).
Z PHP i Nodejs podobnie, atrakcyjniejszy wydaje sie Nodejs, ale wiecęj ofert pracy w PHP.
Z tego wszystkiego poleciłbym nodejs + vuejs. Chociaż prawdę mówiąc, nieważne w czym będziesz tworzyć liczy się
@jupino: Ucz się programować, nie będziesz mieć takich dylematów. Technologie przychodzą i odchodzą (a dokładniej zostają zmarginalizowane), natomiast umiiejętność programowania pozwoli na zaznajomienie się z technologią w rozsądnym czasie, by jej używać. Teraz wybierz tą, w której najwygodniej wg Ciebie będzie zrobić jakiś średniej trudności projekt i go zrób.
@Mu_H:

Ja programuję niemal 4 lata w przeróżnych technologiach m.in Python, Django, Android i C, ale patrzę że w ofertach najwięcej javascriptu, angulara, node js, czasem react, no i dużo pracy php, stąd pomyślałem żeby się trochę dokształcić
@jupino: Ciężko jednoznacznie stwierdzić.

* PHP - bardzo duża konkurencja na rynku pracy. Samo PHP nie starczy trzeba jakiś framework ogarnać - Symfony (najbardziej popularny w Polsce) czy Laravel (najbardziej popularny za granicą). Nie piszę od dawna w PHP ale wydaje mi się że plusem jest to że technologia ma już dobre kilkanaście lat i stała się mocno poukładana. Samo Symfony zbiera bardzo dobre recenzje i z materiałami do nauki nie