Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/wpis/19006611/no-ja-#!$%@?-zwykle-staram-sie-nie-eskalowac-woj/67443403/#comment-67443403

piękny ból dupy wykopków co mają 30 lat i mieszkają z mamusią xD przegrywy, wynajmijcie sobie chociaż pokój, jesteście za starzy już. czas być dorosłym.

ja nie potrafię sobie wyobrazić że nie gotuje sobie sam obiadu, to jest PATOLOGIA

#zwiazki #logikarozowychpaskow #tfwnogf #wojnadamskomeska ##!$%@?
  • 13
@ekstra_koles_xd:

a) jesteś samodzielny i dorosły
b) robisz co chcesz
c) jesz co chcesz, samemu sobie gotujesz
d) wracasz do domu i wychodzisz kiedy chcesz
e) nikt ci nie mówi co masz robić
f) zapraszasz do siebie kogo chcesz, spotykasz się z kim chcesz

dzieciak, gwarantuje się że wyprowadzisz się to NIGDY nie będziesz chciał wrócić

a teraz zaproś dziewczyne to powiedz jej "ale cicho bo starzy śpią" jak 15 letni
@KotletyMielone: Starzy starym nierówni.
Jedni to #!$%@? #!$%@?, które by chciały trzymać na uwięzi nawet po śmierci w imię #!$%@? umysłowej pdt. "on/ona sobie nie poradzi w życiu".
Sami wychowują i uzależniają od siebie a potem narzekają, że niesamodzielny/a. bo trzeba pomagać bo trolololo.

Ale są tacy co mają #!$%@? na swoje dzieci i dzieci robią Astalavista w wieku 18 lat i sobie radzą bardzo dobrze. :v
@KotletyMielone: > a) jesteś samodzielny i dorosły

b) robisz co chcesz

robie co chce bez tego

c) jesz co chcesz, samemu sobie gotujesz

pisalem wczesniej, w domu nie jem, bo jem w pracy. Na weekendy mam swoje zarcie w swojej kuchni.

d) wracasz do domu i wychodzisz kiedy chcesz

Wczoraj wrocilem do domu o 2 rano, do 5 ogladalem seriale, to sie liczy czy nie ?

e) nikt ci nie mówi