Wpis z mikrobloga

@bitcoin: nterim Announcement

August 6, 2016



Following the theft on August 2nd, the Bitfinex team has been working tirelessly towards bringing the platform back online in a secure and controlled manner. We have finalized the accounting of losses incurred and are currently coordinating strategic plans for compensating customers.



We intend to come online within 24-48 hours with limited platform functionality. Additional announcements will be made as we progressively enable more platform
@bitcoin: Pocieszyło mnie to mocno. 36 % strat. Na to się godzę. w zamian mam moje kochane pozostałe ETC :)))))) i w zamian tych 36 % będę miał tokeny BFX ( które nomen omen -również mogą wzrosną mocno )
@HHHH: Nie sądzę by to była ściema. Zwłaszcza że tokeny są utworzone BFX - polo zobligował się również do notowania tokenów. Z życia wiem że papiery dłużne mogą z czasem osiągać lepsze zyski niż inne aktywa. Świetne zagranie z strony giełdy to wydanie tokenów w zamian za stratę. Jestem o wiele spokojniejszy i zadowolony.
@BTCexpert: Teraz tylko, żeby dotrzymali słowa z uruchomieniem serwisu online w przeciągu najbliższych 24-48h z podglądem na stan konta i z czasem przywrócili funkcjonalność obrotu kryptowalutami.
Teraz tylko, żeby dotrzymali słowa z uruchomieniem serwisu online z podglądem na stan konta i z czasem przywrócili funkcjonalność obrotu kryptowalutami.


@spekula: Myślę że teraz to już kwestia czasu. Będzie dobrze. Ja tam się cieszę bo generalnie mój zysk wyniósł z długiej pozycji około 44 %. Także jak mi obetną 36 % to i tak mi zostaje więcej niż 100 % wpłaconej podstawy w ETC którą przelałem z POLO na BITFINEX