Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie dwa lata strasznie zmienił się mój charakter. Udało mi się kontrolować mój egocentryzm. Zacząłem podróżować, poznawać nowych ludzi. Ogólnie można powiedzieć że jestem o wiele bliżej ludzi, niż kiedyś. Ale ten wpis nie jest o tym, a raczej o tym, że wraz z moją wewnętrzną zmianą, coraz bardziej staje się lewicowcem i nie wiem, czy to dobrze, czy źle. Prawicowy stają się coraz bardziej głupsi i agresywni, nie dążą do prawdy, nie są zainteresowani faktami. Coraz częściej zgadzam się z lewakami... co się dzieje ze mną, to ja sam nie wiem.

#polityka #neuropa #4konserwy #przemyslenia
  • 8
@Majk_: W moim przypadku raczej nie z piwnicy. W czasie studiów byłem skoncentrowany na pracy i nauce, potem już tylko na pracy, moim jedynym celem była kariera i poświęcałem się temu, kosztem zainteresowań i ludzi. W końcu nadszedł taki moment o którym zawsze marzyłem, zagraniczny klient, pięciocyfrowa wypłata. Wtedy uznałem, że jednak nie daje mi to szczęścia, że za dużo mnie to kosztowało. Wtedy zacząłem się zmieniać, inaczej patrzeć na świat