Wpis z mikrobloga

Kocham moją żonę za nie postępowanie w myśl #logikarozowychpaskow.
Siedzę w robocie, dzwoni i mówi ze gość nie mógł wymanewrować na parkingu, chciała mu zjechać i przytargał delikatnie zaparkowane auto. Poczekała na właściciela, a nie z-----a jak Janusze śmierdzący i pyta mnie czy ma się dogadać czy pisać. Pytam jakie straty, a ona, że tylko rysy zero wgnieceń element do malowania bo widać podkład, typ chce 300 do łapy albo piszemy. Powiedziałem ze ma pisać, ona na to "dzięki pa " i się rozłączyła. Za chwile dzwoni i mówi, że nie miała kwitów od auta i że dała mu numer i się ustawimy na jutro.

Niby nic, ale k---a żadnego jęczenia, płaczu, pytań typu "Miś co teraz, ratunku?" Próśb typu przyjedź, ratuj itp. Konkret,wyceniła mu szkodę ( ͡ ͜ʖ ͡) dogadała się pomimo braku dokumentów. Dobrze ją wyszkoliłem ( ͡º ͜ʖ͡º) i teraz mam święty spokój.
Zapomniałem dodać, że wszystko ogarnęła z rocznym synkiem na rękach, kocham te kobietę.
#truestory
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Engma: już wiem skąd wzięli się szowiniści, to byli normalnie goście,którzy nie wytrzymali bezsensownego paplania, takiego jak Twoje i kilku innych tutaj

Nie chciał bym być nie uprzejmy, ale bardziej obraźliwe dla kobiet od mojego podniecania się żona, jest posiadanie w swoich szeregach osobniczek Tobie podobnych.

Będę kochał żonę za co chce, a obrończynią skrzywdzonego przez mój wpis kobiecego gatunku proponuje znalezienie porządnego bolca bo jakieś spięte Panie są (
  • Odpowiedz
@Tapirro: zdarzyło mi się osobiście lakierować auta, lakierować elementy rownież, nie potrafię ze zdjęcia stwierdzić czy malowanie czy może polerka wiec podpowiedz skąd pewność ze naprawa będzie droższa ??
  • Odpowiedz
@Tapirro: myślałem ze masz namyśli dużo więcej, to mój post z przed kilku godzin:

850 to genialna wycena z punktu widzenia poszkodowanego tylko pozazdrościć ( ͡º ͜ʖ͡º) 500 za kompleksowa usługę w dużym mieście bez znajomosci jest ok,
samo malowanie elementu 300 (oczywiście netto) to u nas standard, jak będziesz kiedyś potrzebował namiarów daj znać na pw
  • Odpowiedz
@konto_darmowe: Ach, argumentum ad bolcum plus szereg inwektyw jako maksimum, na co stać w dyskusji typowego wykopka szczycącego się intelektualną wyższością nad kobietami. Jakie to typowe :D

już wiem skąd wzięli się szowiniści, to byli normalnie goście,którzy nie wytrzymali bezsensownego paplania, takiego jak Twoje i kilku innych tutaj


Albo, jak widać, po prostu niewiele rozumieją z tego, co się do nich mówi. Tak, to pasuje również do mojej teorii o
  • Odpowiedz
@Engma: albo po prostu nie maja siły na merytoryczne dyskusje bo nie ma sensu

pół dnia logicznie i rzeczowo kontrargumentuje i przedstawiam swój punkt widzenia, bez skutku i z tego względu oficjalnie przyjmuje strategie typowego wykopka

Nie szczyciłem się wyższością intelektualna nad kobietami, znam kilka "mądrzejszych" ode mnie wszystkie je łączy jedno, mamy podobny punkt widzenia i dość często się zgadzamy, w szczególności w temacie zakompleksionych feministek.
  • Odpowiedz
pół dnia logicznie i rzeczowo kontrargumentuje


@konto_darmowe: Nie widzę tu rzeczowej czy logicznej argumentacji.

bez skutku i z tego względu oficjalnie przyjmuje strategie typowego wykopka


Nie możesz wykazać swojej racji, więc zaczynasz obrażać? Oj, coś słabe świadectwo wystawiasz tej #logiceniebieskichpaskow.
  • Odpowiedz
@Engma: nie widzisz, bo nie ogarniasz, przerosło Cie to

Nakręcaj się dalej, ja ten czas poświęcę dla rodzin.

Z innej beczki, widziałaś że pulsuje Ci największy fan seksu z babcią i siostrą, gratuluje poparcia. Pozdrawiam
  • Odpowiedz