Wpis z mikrobloga

to jest dramat krwua!

Ja prdl jak mi skoczył poziom #mizoginia czytając komentarze #logikarozowychpaskow do wpisu .

Jedna przez drugą mirabelcie zapewniają, że przedtem był nudziarzem, a teraz ma ciekawą pasję. A fakty są jakie są: na szybowiec będzie mógł sobie kilka razy do roku pozwolić, a jak zrobi pilotaż to polata sobie od wielkiego dzwonu.
Wypożyczenie z aeroklubu kosztuje, benzyna lotnicza kosztuje, samolotu nie kupi sobie. Ale ma nadal swoją pasję której się oddaje - klejenie szybowców.

I mierzi go ten nagły amok kobiet, które do nie dawna go zauważały. A ja nie mogę z obrzydzenia wyjść że tutaj mirabelki takie same. Na słowo pilot po nogach im cieknie lepki śluz, i człowieka uważają za ciekawego, ale jego główną pasję uważają za nudziarstwo. I mają w pizzzzie że latać będzie rzadko, tak by uprawnień nie stracić, a kleić będzie codzień po pracy, a w każdy weekend puszczać na łące. To jest dramat. Materialistki. Łatwe dziewczyny. Blachary i karyny. Kara boża na was przyjdzie #rozowepaski

Żal dupe ściska.

#gorzkiezale #stulejacontent #tfwnogf #modelarstwo #rakcontent
Impresjonista - to jest dramat krwua!

Ja prdl jak mi skoczył poziom #mizoginia czy...

źródło: comment_5aldgoRKuTFD7Hx8AeQRx4oSmqyQfufj.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: Chcesz powiedzieć, że człowiek bez Kultury jest człowiekiem? Jest gatunkowo. Ale brak mu człowieczeństwa. To co nas odróżnia od zwierząt to nie białkowe ciało, bo i świnie mają cycki i owady oczy, a Kultura, Cywilizacja, Rozwój, Przemysł, Dusza i koncepcja Boga.
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: No i fajnie, że masz jakieś zainteresowania. To, że ludzie, szczególnie faceci, patrzą głównie na wygląd w pierwszej fazie znajomości też jest normalne. Tak działa dobór naturalny. Za to nienormalne jest interesowanie się jakimś facetem tylko ze względu na jego zainteresowania i pisanie, że jak już nie będzie mógł ich wykonywać to się najwyżej rozstaną xDDD
  • Odpowiedz
@cello: czemu nie? Czyli normalne jest jak facet jest z kobietą tylko dla wyglądu, a jak kobieta traci ten wygląd (np. ciąża) i facet ją porzuca, dla młodszej, jędrniejszej, bez rozstępów to to jest ok. Normalne, dobór naturalny. Ale jak kobieta jest z facetem sukcesu, a później jeśli sukces przeminął, facet został nieudacznikiem, a kobieta szuka lepszego samca to to nie jest dobór naturalny. To jest nienormalne!!!!!?!?!?( ͡° ͜
  • Odpowiedz
jak facet jest z kobietą tylko dla wyglądu, a jak kobieta traci ten wygląd (np. ciąża) i facet ją porzuca, dla młodszej, jędrniejszej, bez rozstępów to to jest ok.


@no_i_w_ogle: Weź przestań to Dżersej Szor oglądać póki jeszcze jest nadzieja. O ile jest. XD
  • Odpowiedz
A ja poznałem wielu mężczyzn, i dla większości z nich pasja to śledzenie cen benzyny i kibicowanie piłce nożnej na kanapie. Ludzie ogólnie najczęściej są nudni. A po trzydziestce to już w ogóle tylko płodzenie/rodzenie dzieci, wysyłanie ich do przedszkola i wczasy w Tunezji


@kyaroru: Tyle, ze facet sam ze soba da rade. Baba nie wytrzyma tygodnia bez rozkladania nog przed kims
  • Odpowiedz