Wpis z mikrobloga

O jak mnie irytuje jak któryś dzień z rzędu "elita" z #nocnazmiana wypisuje jacy to oni są lepsi od dziennej zmiany. Bo piszą bez tagów, bo ich posty są takie śmieszne...

...otóż nie. Rzadko kiedy trafi się coś wartościowego/śmiesznego na nocnej. Króluje #gimbohumor #rakcontent i kółeczka wzajemnej adoracji.

Oznajmiam : totalnie mnie nie bawi cała ta nocna zmiana. Można ich porównać do gimnazjalistów którzy wypalili pierwszego papierosa i uważają się za królów życia.

Poza tym... serio, ludzie, nie macie rano jakiejś pracy, czy innych obowiązków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #gorzkiezale #niepopularnaopinia
  • 12
Króluje #gimbohumor #rakcontent i kółeczka wzajemnej adoracji.

Trafiłeś w sedno, o to tu chodzi!

Oznajmiam : totalnie mnie nie bawi cała ta nocna zmiana. Można ich porównać do gimnazjalistów którzy wypalili pierwszego papierosa i uważają się za królów życia.

Oznajmiam : od tej pory nikt, obiecuję, NIKT nie będzie Cię trzymał na nocnej na siłę.

serio, ludzie, nie macie rano jakiejś pracy, czy innych obowiązków? ( ͡° ͜ʖ ͡°
@LurkerEmigrant:
Zaktualizuj czarnolisto
Zainstaluj dodatek
w czym problem?
Mnie dobrze się czyta te wpisy o 7:03 jak siedzę akurat na dwójce, to co przeczytam (dzięki mojemu szybkiemu metabolizmowi) bardzo szybko wychodzi drugą stroną, a zawartość jest porównywalna ( ͡° ͜ʖ ͡°), nocna jest lepsza niż kawa pod tym względem.
nocna totalnie nie jest śmieszna.


@Bez_Komentarza: Jest kółeczkiem wzajemnej adoracji, gdzie nieśmieszni ludzie śmieją się z nieśmiesznych żartów innych ludzi, a atencyjne przegrywy łykają mnóstwo plusów od innych przegrywów (oczywiście są wyjątki). Nikt nie mówił, że to conocny maraton kabareciarzy, czy harmonijny koncert głębokiej treści. Nie widzę problemu.
@LurkerEmigrant: Przez pięć dni w tygodniu też mam ten problem, bo pracuję. Ale jakoś "wbudowany w pałę" adblock to filtruje i nie ma problemu.

A dnia szóstego robię co mogę, by do nieśmiesznego contentu dorzucić co się da ;)