Wpis z mikrobloga

@laryngolog88: Obawiam się, że czegoś takiego nie ma(pdf tym bardziej). Niestety po polsku można tylko z nieoficjalnym spolszczeniem na PC. Może na yt są jakieś filmiki ludzi grających ze spolszczeniem i co ważniejsze rzeczy sobie spiszesz, bo z tego co kojarzę, to PES jak to gra o piłce nie ma zbyt dużo tekstu :)
@laryngolog88: Kolego, po tagu poszukasz to komuś podawałem link do nieoficjalnego spolszczenia gry. Dużo wątków pod #pes16 nie wpada więc długo szukać nie będziesz, ewentualnie google i też w moment wyhaczysz.
Pomógł bym lepiej, ale nie mogę bo mam zawalone łącze ;)
@laryngolog88: Wiele skili zawodników i np te kolory zielone czerwone zależne od ustawienia i ...sporo innych . NP kupiłem drogiego trenera a sila drużyny mniejsz o polowe biz na starym darmowym treneze no i pozatym kupując nie widziałem w jakiej formacj będą zawodnicy musieli grać i grają w innej niż ja chce a zmienić nie moge
@laryngolog88: Skille zawodników nie są tak ważna, przynajmniej dla mnie a jak cos to tylko jedno slowko to sobie w translatora wrzuć. Te kolory to mówisz pod zawodnikiem na planie gry? Jeśli tak to oznacza to zgranie zawodników Team Spirit. Im bardziej czerwone tym lepiej. Grasz w zwykłego pes'a czy myclub?
Pisz na pw jak cos to pomoge w miare możliwosci.