Wpis z mikrobloga

Mirki z pod tagów #rower #rowery i może #rowerowawarszawa . wymyśliliśmy z różowym że pojechalibyśmy gdzieś na 2 dni na rowery. Wyjazd w sobotę rano, powrót w niedzielę. Pierwszy pomysł padł na okolice #augustow , bo znajomy bardzo polecał. Niestety jest tam problem ze znalezieniem jakiegoś hotelu na nocleg (może ktoś wie gdzie są jakieś wolne miejsca).
Jeśli nie Augustów to może ktoś poleci jakieś inne fajne miejsca na taki wypad? Nie musi być blisko Warszawy ale też raczej okolice Szczecina czy Rzeszowa odpadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChempyTuj: ale chcecie jechać rowerami czy rowery w samochód i pojeździć gdzieś po okolicy?
e: doczytałem, że myśleliście o Augustowie, to zakładam to drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zbychoo: Białowieża fajna ale trzeba mieć w miarę przełajowy rower, bo błoto i piachy się zdarzają.

@ChempyTuj Ja polecam Kazimierz-Puławy-Nałęczów - i na MTB i trekking i na szosę (wtedy można i do Lublina dociągnąć)
  • Odpowiedz
@Zbychoo: @oskar1100: @nikifor: Dzięki za pomoc! Na pewno przyda się na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ten weekend udało mi się znaleść jeszcze miejsce w hotelu w okolicy Augustowa, wiec tam się wybierzemy. Okolice Białowieży mam nadzieje że uda nam się odwiedzić z rowerami jeszcze w to lato ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz