Wpis z mikrobloga

@kiszczak: Dlaczego upadku czlowieka? Jest wolną kobietą i może robić co jej się podoba i co jej sprawia przyjemność :) Właśnie odwrotnie, to przykład kogoś kto ma kontrole nad swoim życiem.
  • Odpowiedz
  • 4
@artpop Nie powiedziałbym. Jeśli spojrzysz na początki jej działalności to zauważysz, że założenie jej było zgoła odmienne niż świecenie dupą na ekranie. Chodziło o treści oprawione delikatnie jej ciałem. Nie zdobyła na tym popularności o jakiej pewnie marzyła. Obecnie proporcje są odwrotne- jej ciało ewentualnie oprawione odrobiną treści. Jak dla mnie właśnie traci kontrolę.
  • Odpowiedz
  • 2
@artpop I żeby doprecyzować- nagrywanie filmów erotycznych nie jest niczym złym. Jednak w niej widzę kogoś, kto teraz "brzytwy się chwyta", bo od początku wyraźnie nie o erotykę miało chodzić.
  • Odpowiedz
@kiszczak: To tylko ludzkie ciało, nie wiem po co robić z tego takie wielkie halo. Sama już robiła tego typu pokazy za darmo na Snapie, teraz przy okazji na tym zarabia coś, dobrze dla niej. Jej najpopularniejszą osobą obecnie w Polsce na snapchacie, więc jednak jakąś popularność zdobyła.
  • Odpowiedz
  • 49
@artpop Ależ ja nie piszę o tym czy pokazywanie ciała samo w sobie jest dobre czy złe. Piszę o założeniach i rzeczywistości. Chciała mieć najpopularniejszy kanał YT na którym będzie uczyć seksu, a skończyła pokazując dupę.
Identyczna sytuacja byłaby gdyby założyła kanał w którym miałaby uczyć gry na instrumencie, a skończyłaby jako kasjerka koncertowa. Tu jest clue, a nie ciało czy seks sam w sobie.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Lol, już w pierwszych filmikach na kanale pokazywała spory dekolt, tyłek i udawała, że robi minetę :> Bez przesady, widać, że takie filmiki sprawiają jej przyjemność, tyle.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Rodzice muszą być z niej dumni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Głupie parcie na jutubowy fejm. Internet będzie tym żył przez kilka dni aż znajdzie się inny temat, a za nią ten filmik będzie się ciągnął przez całe życie. Jedno jest pewne - jeśli marzyła o karierze w TV, a przynajmniej w programach puszczanych za dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) to właśnie
  • Odpowiedz