Wpis z mikrobloga

@zoowithoutanimals: Trudno powiedzieć, ponoć na głowę mieszkańca najwięcej przestępstw w Polsce, ale to głównie przez sezon i weekendy, kiedy połowa Trójmiasta i okolic zjeżdża na imprezę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście nie wybrałbym Sopotu do życia "na codzień".
@zoowithoutanimals: ja mieszkałem przez 2lata 100m od 3maja i polecam. ogólnie Sopot żyje tylko w sezonie, ewentualnie w weekendy są spędy ludzi ale dla nich istnieje tylko monciak, ewentualnie najbliższe fragmenty plaży obok monciaka ;)
@zoowithoutanimals: tylko jeszcze na pw daj znać jaka to ulica konkretnie bo już kilka mieszkań mam sprawdzonych dookoła 3maja i część polecam, do 2 mam pewne zastrzeżenia :D
ogólnie w tej okolicy jak nie będziesz mieszkał w bloku to ogrzewanie gazowe, ewentualnie prąd + jeżeli to w jakiejś starej kamienicy jest to podłogi będą trzeszczeć na 99% :P
@zoowithoutanimals: od 4 lat mieszkam w Sopocie i podoba mi się tam najbardziej, mam do czego się odnieść, bo w Gdańsku (wrzeszcz) i Gdyni (wzgórze maksymiliana) też już mieszkałem. Sopot ma swój klimat, jest bezpieczny i spokojny jeśli nie zapuszczasz się wieczorami w okolice monciaka ;d Ogólnie poza sezonem wakacyjnym to jest to idealne miasto do zamieszkania.