Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, ale mam #boldupy, to nie uwierzycie. #!$%@?ą mnie niesamowicie ci wykopowi nocni zawadiacy. Jak ktoś z dziennej napisze jakiś śmieszny, albo ciekawy wpis, to od razu jest usuń konto, a jak się żali to "HAHA ALE MASZ BÓL DUPY BK".
Z kolei jak np. WujaAndrzej napisze "HEHE NO KUPIŁEM SOBIE KANAPKE Z MIELONYM I BYŁA DOBRA XD", to od razu milion plusów i koneserzy alternatywnego humoru. Pojawiają się jego przydupasy i też plusują i "HEHE NO DOBRA KANAPECZKA WUJA, TY TO JESTEŚ JEDNAK". Tak samo gibpotatoe. Napisze jakieś dwa zdania i od razu gorące i komentarze "HEHE GIB TY TO JESTEŚ ŚMIESZEK, MASZ SUBA NIE #!$%@? TEGO XD". I się zlatują te jego przydupasy – DelPiero i PyraPrzeznaczenia i sobie #!$%@? dyskusje prowadzą. No bo przecież DelPiero i PyraPrzeznaczenia. No jak to nie plusujemy? Przecież takie śmieszki to som. No patrz Grażyna, okulary sobie dodała do ziemniaka w awatarze. I jak śmiesznie komentuje. A ten drugi nie wiem nic o takiej gumie, no nie mogę xD, #!$%@? król komedii.
A już najgorzej to z różowymi jest. Taka Turqi, czy hatterka, to ci napiszą „nudzę się” i #!$%@? od razu plusy i komentarze. No ja #!$%@?, przecież gdyby to napisał ktoś nieznany, to od razu „hurr durr gówno mnie to obchodzi, usuń konto!”. A ta doda Rick Rolla #!$%@? i już gorące. O patrz, jakiś nołnejm napisał „nudzi mi się”, zwyzywajmy gnoja, niech usunie konto. A nie, to WujaAndrzej, o matko jak śmiesznie xD. Ten to jednak jest, dajmy mu plusa śmieszkowi. O patrz, Del_Piero skomentował „mi też” . No nie mogę jak śmieszno xDD. Niech mają po subie #!$%@?!
#!$%@? celebryci, psia jego mać.
  • 17