Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy! Moja mama chce kupić samochód sprowadzany z Francji. Koleś jakoś długo tłumaczy dokumenty. Auto wydaje się chyba za tanie jak na swój przebieg i stan. Podobno było tylko "puknięte" Mamy od niego numer VIN. Wiecie jak sprawdzić historię auta we Francji, są jakieś wyszukiwarki, urzędy, baza online gdzie mogę takie auto prześwietlić. #samochody #motoryzacja #pomocy #naprawa #pokazauto #nissan #autostop #mechanikasamochodowa #mechanika Dziękuje za Pomoc!( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 26
@Nightcrawler1609 robiłem tak z renaultem i bez problemu wszystko co było robione - jeśli było robione w serwisie a przy takim samochodzie jak napisałeś to pewnie tak piszą w ogłoszeniu
Kolejna sprawa jeśli to jest MEGA oferta to tak czy tak trzeba być ostrożnym jak cholera!!!
Kupowałem miesiąc temu samochód (tzn. miesiąc temu się udało).
@Nightcrawler1609: auta z Francji są w 99% pokolizyjne, tam jest takie prawo, że jak auto dostaje szkodę całkowitą to nie można go już naprawiać i wtedy to do Polski jest ściągane za grosze i naprawiane. A jak nie jest po kolizji to albo bardzo duży przebieg, albo zajeżdżone albo poobijane z każdej strony i zniszczone w środku
@Nightcrawler1609: Dla auta 2 letniego pukniecie delikatne przodem gdzie nawet poduchy nie strzelają to zazwyczaj wycena na nawet kilkanaście tysięcy. Wszystko idzie po oryginalnych częściach ASO w kosmicznych cenach.
@loduwa:
@Nightcrawler1609: Z tą mega ofertą to bez przesady, do poprawek zaczynają się już od 25k zł, za 32-35k zl są do wyboru normalne sztuki. Jeśli nie było mocno uderzone i jest dobrze naprawione to po prostu dobra oferta.
Co do tłumaczeń to przez neta robią w 2-3dni max, jak zostawiłem w jakimś biurze na mieście to mi kur... ponad tydzień trzymali.