Wpis z mikrobloga

1. Nie miej pojęcia, co znaczy słowo chochoł
2. Usłysz to słowo od mitycznie złej neuropy, a skoro to neuropa mówi to na pewno musi to być złe.
3. Skojarz coś z Weselem Wyspiańskiego
4. 76
5. Zrób o tym wpis. Stado prawaków już wprowadza go w gorące
6. Akurat słowo chochoł odnosi się do sofizmatu rozszerzenia, czyli atakowania wyolbrzymionej wersji argumentu oponenta (co prawactwo akurat ma w swoim zwyczaju)
7. Komentuję wpis, nie piszę nic obraźliwego, komentarz jest merytoryczny
8. Prawak usuwa mój komentarz

Profit? Cóż typowe prawactwo jest typowe, zamiast odnieść się do komentarza lepiej go usunąć.

Link do wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/18946395/po-czestotliwosci-uzywania-w-wypowiedziach-neuropk/

#neuropa #bekazprawakow
  • 33
  • Odpowiedz
@le_waq: Wiem, pop prostu kisnę z oblężonej twierdzy. Oh wait, teraz żeby być na czasie, już nie ma syndromu oblężonej tylko są chochoły. No patrz pan, jaka ta neuropka .Nowoczesna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
1. Nie miej pojęcia, co znaczy słowo chochoł

2. Usłysz to słowo od mitycznie złej neuropy, a skoro to neuropa mówi to na pewno musi to być złe.

3. Skojarz coś z Weselem Wyspiańskiego


@le_waq:

1) stworz chochoła
2) walcz z nim
3) brak profitu

xD
  • Odpowiedz
1) stworz chochoła

2) walcz z nim

3) brak profitu

xD


1. wyśmiej określony wpis
2. wykopek nie chce (albo nie potrafi) kliknąć w link do wyśmiewanego wpisu
3. wykopek nazywa twoje wyśmianie chochołem
4. wykopek udowania, że nie wie co to jest chochoł

@erbo:
  • Odpowiedz
@le_waq:
Wyraz nadzieje, że że użytkownicy wykopu ukończyli gimnazjum

Daje to pewne nadzieje, bo jednak udało im się jakoś opuścić gimbazę.

Jednocześnie popisz się brakiem wiedzy na temat o którym piszesz

w ostatnim roku szkolnym przerabiali Wesele na lekcjach języka polskiego


Piękne auto podsumowanie
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: to mnie zawsze najbardziej bawi. Wezmą jedno słowo, czy hasło z jakiegoś w miarę merytorycznego wpisu, by potem to wrzucać jako żart typu "wiecie o co chodzi". Jak z chochołem właśnie, ubogacaniem kultury, POsłowie, etc. A potem czytasz i widzisz, że nawet nie rozumieją bo źle zastosowane, nieuprawniona analogia i tak dalej. A co do wpisów erbo i innych kalafiorów to szkoda klawiatury.
  • Odpowiedz
@le_waq: Nie trudno zrozumieć znaczenie słowa "chochoł" jakie krąży w użyciu przez neuropę, co nie zmienia faktu, że ja np. odczuwam jego przesyt (jak widać nie tylko ja), bo w każdej dyskusji ktoś musi #!$%@?ć komentarz 'O #!$%@? ALE CHOCHOŁ' 'OOO PRAWAKU ZNOWU CHOCHOŁY' 'CHOCHOŁ CHOCHOŁ'.
To słowo jest po prostu #!$%@?, brzmi irytująco, jest go przesyt.
A najśmieszniejsze, że pisząc ten wpis, twierdząc

2. Usłysz to słowo od mitycznie złej
  • Odpowiedz
@le_waq: Żeby straw man był jedynym błędem retorycznym, jakiego tacy politologowie od 7 boleści się dopuszczają. Najgorsze jest to, że niektórzy na studiach mają retorykę. Kiedyś prawilnie z podręcznikiem przeleciałem po jednej wypowiedzi mojego znajomego co to lubi tak pokrzyczeć w internecie (a uczył nas ten sam profesor, który ogromny nacisk kładł na czarną retorykę właśnie i na to, żeby jej unikać). Wyszła mi analiza na 3 strony, jednego głupiego wpisu
  • Odpowiedz