Wpis z mikrobloga

1. Nie miej pojęcia, co znaczy słowo chochoł
2. Usłysz to słowo od mitycznie złej neuropy, a skoro to neuropa mówi to na pewno musi to być złe.
3. Skojarz coś z Weselem Wyspiańskiego
4. 76
5. Zrób o tym wpis. Stado prawaków już wprowadza go w gorące
6. Akurat słowo chochoł odnosi się do sofizmatu rozszerzenia, czyli atakowania wyolbrzymionej wersji argumentu oponenta (co prawactwo akurat ma w swoim zwyczaju)
7. Komentuję wpis, nie piszę nic obraźliwego, komentarz jest merytoryczny
8. Prawak usuwa mój komentarz

Profit? Cóż typowe prawactwo jest typowe, zamiast odnieść się do komentarza lepiej go usunąć.

Link do wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/18946395/po-czestotliwosci-uzywania-w-wypowiedziach-neuropk/

#neuropa #bekazprawakow
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@6c6f67696e: Misiu ale ogarnij że że punkty:

2. Usłysz to słowo od mitycznie złej neuropy, a skoro to neuropa mówi to na pewno musi to być złe.

5. Zrób o tym wpis. Stado prawaków już wprowadza go w gorące


To klasyczny chochoł z definicji
  • Odpowiedz
Misiu ale ogarnij że że punkty:


2. Usłysz to słowo od mitycznie złej neuropy, a skoro to neuropa mówi to na pewno musi to być złe.

5. Zrób o tym wpis. Stado prawaków już wprowadza go w gorące

To klasyczny chochoł z definicji z punktu:

6. Akurat słowo chochoł odnosi się do sofizmatu rozszerzenia, czyli atakowania wyolbrzymionej wersji argumentu oponenta (co prawactwo akurat ma w swoim zwyczaju)
  • Odpowiedz
  • 1
@le_waq swoją drogą ten cały chochoł to strasznie c-----e słowo, weźcie sobie wymyślcie coś ładniej brzmiącego do używania w co drugim poście, bo aż się słabo robi.
  • Odpowiedz
@le_waq: przejadło się to słowo, przesadzacie z jego użyciem podobnie jak niegdyś (i nadal, ale już nieco mniej) przesadzała druga strona z "masakrowaniem".
  • Odpowiedz
Dla was świat jest naprawdę czarno-biały (>)


@Andrzej_Walczak: Nie mam w zwyczaju używać tej wykopowej etymologii prawactwo/lewactwo (bo to głupota i właśnie ten czarno-biały świat), lecz zauważ, że wykopowe "prawactwo" samo uznaje świat za czarno-biały. Każdy kto nie zgadza się z ich przekonaniami lub ma powiązania jakiekolwiek powiązania z ich wrogiem (choćby kolor skóry) z automatu jest również wrogiem. Nie sądzisz, że twoja wypowiedź brzmi śmiesznie w tym
  • Odpowiedz
Nie trudno zrozumieć znaczenie słowa "chochoł" jakie krąży w użyciu przez neuropę, co nie zmienia faktu, że ja np. odczuwam jego przesyt (jak widać nie tylko ja), bo w każdej dyskusji ktoś musi w----ć komentarz 'O K---A ALE CHOCHOŁ' 'OOO PRAWAKU ZNOWU CHOCHOŁY' 'CHOCHOŁ CHOCHOŁ'.


@Abaddon84: Wszystko spoko, tylko strasznie bawi mnie to, że bardziej ci przeszkadza to, że ludzie nazywają coś chochołem, a nie to, że na wypoczanie masa
  • Odpowiedz
czy ty przeczytałeś ten wyśmiewany wpis?


@6c6f67696e: Nawet go zaplusowałem.. na wiele godzin zanim powstał ten ból d--y który tutaj komentujemy, oraz na wiele godzin jak stworzyłeś sobie kolejnego chochoła:

2. wykopek nie chce (albo nie potrafi) kliknąć w link do wyśmiewanego wpisu
  • Odpowiedz
na wiele godzin zanim powstał ten ból d--y który tutaj komentujemy, oraz na wiele godzin jak stworzyłeś sobie kolejnego chochoła:


@erbo: I to niby neuropa nadużywa słowa chochoł xD Wolałem założyć, że nie przeczytałeś tego wpisu niż, że przeczytałeś a nadal takie głupoty piszesz - no bo nie wiem czy innym niż głupotą może być nazwanie chochołem wpisu wyśmiewającego inny wpis.
  • Odpowiedz
I to niby neuropa nadużywa słowa chochoł xD


A gdzie ja to niby napisałem?

no bo nie wiem czy innym niż głupotą może być nazwanie chochołem wpisu wyśmiewającego inny wpis.


@6c6f67696e: Nie nazwałem tak całego wpisu, tylko jego niektóre elementy - naucz się czytać.
  • Odpowiedz