Wpis z mikrobloga

A jebnę jeszcze jeden wpis bo mi się atencja trochę nie zgadza. Tym razem bardziej na spokojnie.

Jak to więc jest #neuropa że potraficie bóldupić o brak empatii u #4konserwy a jednocześnie sami tej empatii nie okazujecie LUB okazujecie ją i tu ważne WYBIÓRCZO konkretnym grupom społecznym, zupełnie jak #4konserwy Już tłumaczę o co mi chodzi.

Otóż zauważyłem ostatnio przy okazji znaleziska o pewnej dziewczynie z Syrii, a dokładniej z Aleppo ból dupy o to, że (O ZGROZO) poprosiła aby się za nich (Syryjczyków) modlić. Taka sama sytuacja z dzisiejszych gorących. Mirabelka w ciężkiej sytuacji prosi o modlitwę/trzymanie kciuków, nie ważne O WSPARCIE po prostu. I znaleźli się tacy, którzy rzucili się na nią, że jak to tak chyba ją #!$%@?ło z tym modleniem, to nie działa i tak umrzesz xD mamy prawo wyrażać swój sprzeciw przeciwko gupim bajkom co z tego, że robimy to pod postem umierającej (być może) osoby. Nie mówiąc już o tym, że w każdym temacie związanym jakkolwiek z katolicyzmem te same osoby sączą jad i wyśmiewają wierzących. To jak z tą waszą empatią jest? Być empatycznym, nie być? Trochę być, trochę nie być,albo być tylko dla kolorowych i gejów, a reszta to be? Albo dla wszystkich oprócz chrześcijan, a w szczególności katolików? Hmm? Naprowadźcie mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tymi katolikami to w ogóle jest ciekawa sprawa bo oni dla lewaków w sumie razem z patriotami i narodowcami są jak muzułmanie dla prawaków ( ͡° ͜ʖ ͡°) ot zabawna zależność.

A tak poważniej już, to wychodzi mi na to, że prawaki i lewaki nie wiele się od siebie różnią, a przynajmniej ci wykopowi. Toczą pianę z mordy na wszystkich którzy się z nimi nie zgadzają. Pełni nienawiści prowadzą te swoje śmieszne wojenki na wypoku o nie wiadomo co.

A i byłbym zapomniał ktoś może dostać zwarcia, że jak to prawaki i empatia. Otóż okazują oni empatię patriotom narodowcom współwyznawcom o ile są wierzący itd. wybiórczo, jak lewacy. Tych lubimy a tamtych nie i już.





  • 16
Otóż zauważyłem ostatnio przy okazji znaleziska o pewnej dziewczynie z Syrii, a dokładniej z Aleppo ból dupy o to, że (O ZGROZO) poprosiła aby się za nich (Syryjczyków) modlić.


Temu się dziwisz? naprawdę? Laska sobie turystycznie przyleciała samolotem z kraju ogarniętego wojną co znaczy, że ta wojna to jej aż tak bardzo nie doskwiera i prosi tylko o modlitwę. To tak jakby najedzony mówił, że należy modlić się o koniec głodu na
@6c6f67696e: A co miała powiedzieć 17 letnia na oko dziewczyna? Przywieźcie nam trochę demokracji na samolotach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy przyczyniajcie się bardziej do uszczuplania populacji regionu utrudniając jego późniejsza odbudowę. A może powinna tam stać i z wcześniej przygotowanej karteczki przez pół godziny czytać listę produktów, których na każdej wojnie brakuje i jest to w gruncie rzeczy oczywiste i tak?
A co miała powiedzieć 17 letnia na oko dziewczyna? Przywieźcie nam trochę demokracji na samolotach?


@Zielony_Ork: cokolwiek więcej? Gdyby poprosiła też o to, żeby zachód przestał wspierać walczących z Assadem albo o ochronę chrześcijan to by miało sens a tak to przyjeżdża uprzywilejowana Syryjka i prosi o modlitwę XD

Zresztą co te 17 lat ma tu do rzeczy? w tym wieku to powinna ogarniać coś więcej niż trasę dom - szkoła
@6c6f67696e: Zapytali ją z zaskoczenia, to nie miała czasu na wystosowanie najbardziej korzystnej dla regionu mowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) walnęła z tą modlitwą i tyle. Takie trzymajcie za nas kciuki. Wyobraź sobie, że jesteś na imprezie jakiejś, a tu nagle ni z dupy ni z pietruchy przychodzi sobie reporter telewizji takiej to a srakiej i pyta co może dla Ciebie zrobić w kwestii polepszenia Twojej sytuacji
Wyobraź sobie, że jesteś na imprezie jakiejś, a tu nagle ni z dupy ni z pietruchy przychodzi sobie reporter telewizji takiej to a srakiej i pyta co może dla Ciebie zrobić w kwestii polepszenia Twojej sytuacji życiowej w Polsce czy gdzie tam mieszkasz.


No raczej powinno to wyglądać

Wyobraź sobie, że żyjesz w państwie ogarniętym wojną i nagle jesteś na imprezie jakiejś, a tu nagle ni z dupy ni z pietruchy przychodzi