Wpis z mikrobloga

@Soulshakin niektorzy deszczu sie nie boja. Dzis bylem kombajnowac na usludze i mlocilem 8 ha pszenicy. Srednia wilgotnosc- 18,5%. Takiego kitu jeszcze w zyciu nie kosilem, ale skoro klientowi odpowiadalo, to mi tym bardziej. Jak sie go zapytalem co go sklonilo, zeby kosic, to mi powiedzial, ze to ma isc na konsumpcje a sie boi o parametry po deszczach. No i moze mial racje. I
O 16 skonczylem, a o 16.10 jak
@malinowydzem: Co do ursusów to nie były to takie cudowne ciągniki. Wystarczy spojrzeć na ciągniki produkowane wtedy właśnie przez Zetora. Rozpoczynając od wygodnej fabrycznej kabiny, poprzez osobne sprzęgło od wałka na wspomaganiu kończac zetory były o klase lepszymi ciągnikami. Nie wspominająć już o napędzie na 4 koła stosowanych nawet w mniejszych zetorach a w mniejszych ursusach nigdy :O.
@HerrClaus: No elo. Jak zwozisz zboże? Rozumiem że masz silosy, jak biały człowiek? ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie u mnie 95% żniw zrobionych, tata kupił fajny głębosz, już zdążył wypróbować... I tak, lubelskie here.
@InsaneMaiden: NO WRESZCIE JAKAŚ OSOBA NA MIRKO WIEDZĄCA CO TO CIUKI. No w moich oczach to jesteś prawilna.
@Frycz_asd: O rajciu, wspomaganie... W trzydziestce można pomarzyć, choć na targach rolniczych