Wpis z mikrobloga

@piotr1985gg:

sory, boga nie ma, a ty powinnas jeszcze sie udac do psychiatry, bo wiara w duchy czy modlitwy nie jest normalna


Za tę wypowiedź zgłosiłem Cie do moderacji. Wykazałeś sie kompletnym brakiem taktu - mam nadzieję, że spotka Cię za to nagroda.
  • Odpowiedz
@simperium: na obrone gościa na którego wjeżdżasz - zdajesz sobie sprawę, że to o czym mówisz, prowadzi też do zjawiska odwrotnego.
A jest on przestawiony podejściem - "taki los jest mi pisany" gdzie wielu ludzi zaprzestaje leczenia, lub opóźnia wizyte u lekarza, przestaje myśleć racjonalnie i zawala wiele rzeczy, wszystko na zasadzie myślenia "co ma być to będzie". Czasami jest to wielopoziomowe. Lakarz Ci powie "teraz to już można się tylko
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Problem w tym, że nie do końca rozumiesz, kim jest Bóg, bo go nie znasz. Bóg to nie jest dziadzio z brodą, rozdający plusy i minusy za modlitwy, losujący, komu by tu docisnąć, a komu ulżyć. Królestwo Boże nie jest z tego świata i nie rządzi się tutejszą, a w tym i Twoją logiką. Nie ogarniesz istoty kosmosu u z punktu widzenia obserwatora księżyca gołym okiem ze swojego balkonu. Jeśli
  • Odpowiedz
Nie ma nic bardziej żenującego niż sępy zlatujące się wokół chorych i umierających żeby korzystając z chwili słabości podważać ich światopogląd - dotyczy to zarówno nachalnych księży jak i #!$%@? gimboateistów udzielających się w tym wątku.

@Boczka: #nieumierajzwykopem
  • Odpowiedz
wow czytam komentarze i pierwszy raz mam ochotę dać komuś w ryj za to co wymiotuje do internetu....

pomijając aspekt wiary, modlitwy i w ogóle, ale jak można być takim #!$%@?, żeby do poważnie chorej osobie pisać, że "to co daje Ci nadzieję tak nie działa więc po co w ogóle"

tak jak mówię, nie wnikam w sensowność, skuteczność, religię itp itd, tylko człowieku, który to napisałeś, oceniam Ciebie tylko po tym
  • Odpowiedz
na obrone gościa na którego wjeżdżasz - zdajesz sobie sprawę, że to o czym mówisz, prowadzi też do zjawiska odwrotnego.

@quit13: trochę naciągasz tekst tego głupka. Kontekst jego wypowiedzi był całkowicie mający na celu obrażanie i destrukcję, a to co Ty poruszasz: to zupełnie co innego.

wielu ludzi zaprzestaje leczenia, lub opóźnia wizyte u lekarza, przestaje myśleć racjonalnie i zawala wiele rzeczy, wszystko na zasadzie myślenia "co ma być to będzie".
  • Odpowiedz
@rtone: Nie nadrobisz jednym komentarzem kilkunastu lat niewychowania przez rodziców. Kiedyś w czasie swojej radosnej jazdy rowerkiem z rękami w górze kolega #!$%@? o ścianę. Tylko to może zmienić jego zachowanie. Na razie polecam #czarnolisto
  • Odpowiedz