Wpis z mikrobloga

@rtone: Jakieś argumenty, wiem ze to dla niektórych pojecie abstrakcyjne.


@lubielizacosy: widzisz, masz takie paskudne podejście w którym chcesz aby wszyscy cie przekonywali do wiary czy rozumienia jej. Otóż, mam nadzieje ze nikt cie nie ma zamiaru przekonywać, tak jak nikt nie będzie cie przekonywał żebyś był dobrym człowiekiem, ponieważ sam musisz czegoś chcieć aby to otrzymać. Nikt nie będzie chciał czegoś za ciebie i nikt za ciebie życia nie
  • Odpowiedz
powiem wieczorem księdzu

@Boczka: nie chcę cię martwić, ale koleś piszący, że modlitwa nic nie działa, to nieuk. Czemu? Już tłumaczę. Nawet, gdyby miało się okazać, że modlitwa nie ma sama w sobie żadnej mocy sprawczej, to... to robi coś, co pomaga lekarzom.

Wiele badań mówi o tym, że bardzo ważne w leczeniu jest podejście osoby chorej do tematu. Znacznie inaczej się leczy osoby pozytywnie nastawione w których tli się nadzieja,
  • Odpowiedz
nie chcę cię martwić, ale koleś piszący, że modlitwa nic nie działa, to nieuk. Czemu? Już tłumaczę. Nawet, gdyby miało się okazać, że modlitwa nie ma sama w sobie żadnej mocy sprawczej, to... to robi coś, co pomaga lekarzom.

Wiele badań mówi o tym, że bardzo ważne w leczeniu jest podejście osoby chorej do tematu. Znacznie inaczej się leczy osoby pozytywnie nastawione w których tli się nadzieja, a zupełnie inaczej osoby będące
  • Odpowiedz
  • 34
@lubielizacosy: nie możesz debatować z innymi gimboateistami gdzieś indziej? założyć swój wpis? tutaj dziewczyna szuka pocieszenia a nie #!$%@? że bóg nie istnieje i modlitwa nic nie daje, ja #!$%@? że trzeba to jeszcze tłumaczyć XD
  • Odpowiedz
@Boczka: Pomodliłem się za Ciebie. Pamiętaj, że dla Ducha Świętego nie ma rzeczy niemożliwych. Daj proszę znać jak się coś poprawi :)
  • Odpowiedz
Ten wątek to jakiś bait na socjopatów? #!$%@?, żeby nie wyczuć, że @Boczka oczekuje po prostu ciepłych słów i wsparcia (skąd-#!$%@?-kolwiek, od Was, od księdza, z modlitw), to trzeba być naprawdę pozbawionym empatii. A brak empatii to w mojej opinii największy rak toczący obecne społeczeństwa.
Idźcie ze swoimi dyskusjami światopoglądowym gdzie indziej, nie wasz #!$%@? biznes, w co kto wierzy.
@Boczka, zdrowia!
  • Odpowiedz
A ty (jakiś typ) musi go nazwać gimboateistą z tego powodu, bo dla niego modlitwa jest czymś nielogicznym. Człowieku otwórz się na fakt, że nie każdy jest religijny


@Namarin: A ty otwórz się na fakt, że umierająca dziewczyna jest najwyraźniej wierząca i kłótnia pod jej postem o to, czy modlitwa jest wartościowa czy nie, to nie jest miejsce na wojenki ateistów.
  • Odpowiedz