Wpis z mikrobloga

@Waldozaur12: myślę że inwestorzy dobrze wiedzą i będą dążyć do parytetu z ETH . Ale to będzie tylko pierwszy przystanek moim zdaniem. Powstało nam coś co jest pod każdym możliwym względem lepsze od BTC. Tak, to może być drugi BTC szybi i inteligentny. Nie chciałbym by na tej fali straciło BTC. Ale chciałbym by i BTC i ETC królowały długo :)
@Waldozaur12: Najlepsze jest to że przestali chlapać ozorem Ci co teraz siedzą z ręką w nocniku bo nie kupili gdy trzeba było kupić :) czyli pierwszego dnia :) Wtedy pisali mi że jestem idiotą że jestem cymbałem i mam skasować konto że nie będą kupowali takiego shitu jak ETC :) a ja im mówię teraz:) BUHAHAHA :) i dopowiem: kupujcie teraz bo ciągle jest niska cena.
@HHHH: tylko trzymaj się zasad, gdy zbliży się do tych 0.004 nie przesuwaj stopa w dół bo stracisz. Jeśli mam Ci doradzić to ustaw stopa na 0.0035 dlaczego ? a to dlatego że 0.004 stanowi teraz wsparcie. Więc kurs może testować poziom 0.004 ( oczywiście moim zdaniem wybroni się ) ale mogą być zjazdy np do 0.0037 nawet 0.0036 jeśli w ogóle dojdzie do korekty już teraz. ( coraz więcej inwestorów
@BTCexpert musze jeszcze na żywo zobaczyć 12" ale albo właśnie 12" albo MB pro 13 wymaxowany 16gb ram i7 itd... bawiłem się airem ale 11" bardziej do mnie przemawialo niż 13"... a bez vatu to wiesz cena/1.23 i życie jest piękne :)

Hehe prywatnie mam wysluzonego Lenovo y580 kupiony ponad 4 lata temu ale to klocek :( ciężki itd ciągle daje rade i7, ssd, gtx, bateria w dobrej kondycji ale czas na
@HHHH: Tak jak przewidziałeś:) stop zadziałał na 0.004 i już jest spowrotem 0.0045. Klasyka. Klasyczne zachowanie książkowe wykresu. Opór wybronił się natychmiast. Zejście kursu było tylko pro forma, żeby uznać że jest zaliczone.