Wpis z mikrobloga

Mireczki mam problem, kupiłem w marcu iphone 5c z rynku wtórnego z olx z fakturą. Zaczeły się przygody, że przez mikrofon słabo słychać, gwiazdo jacka uszkodzone itp itd. W takim razie chyc do idream, żeby go zareklamować. A tutaj odpowiadają, że telefon już nie jest objęty gwarancją mimo że na fakturze 20.03.2016 zeby jechać do playa i wyjaśnić. To w te pędy do play'a a tutaj, że po numerze imei mogą sprawdzić czy takowy sprzedali i tutaj zaczynają się schody. Otóż okazuje się, że telefon iphone z tym nr imei w ogóle nie był kupiony w play?! Tzn. nie ma takiego nr imei w rejestrze play. Prawdopodobnie ktoś podrobił fakturę. Zadzwoniłem na infolinię tak jak mi polecono, bo podobno mogą sprawdzić, po nr faktury( bo telefon był kupiony przez sklep internetowy play), lecz tutaj mi powiedzieli, że skoro nie jestem właścicielem to nie mogą udostępnić takich danych. Muszę iść do organów ścigania:( chciałem sprawdzić wiadomości olx ale nic nie mam, widocznie skasowałem. Jakieś porady mireczki, mam fakturę vat z dnia 20/03/2016( mam na niej imię/nazwisko/adres/pesel, po imeiu spradzilem ze iphone aktywowany był w listopadzie 2014. Zagonić na bagiety czy coś innego:< ??
#iphone #kiciochpyta #play #pytanie
  • 2